Ziraat Borç Yapılandırma Kredisi

Ziraat bankası “Birleştiren Kredi” kampanyası, borçluların yüzünü güldürüyor. Herhangi farklı bir banka veya ziraat bankasından alınan kredi kartlarının borcunu yapılandırma olanağı sunulmaktadır. Borç yapılandırma kampanyası, bir çok banka tarafından sunulan kartların borçlarını, tek bir ödeme yöntemi ile kapatıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren Kredi Kampanyası

Ziraat bankası tarafından sunulan bu kampanya, oldukça düşük faiz oranları ile sunuluyor. 12, 24, 36 hatta 60 aya kadar taksitlendirme imkanı sunulmaktadır. Üstelik vade kısaldıkça, faiz oranı düşüyor!

Hesaplama sayfası

31.12.2018 itibari ile bankalara olan kredi kartı borçlarınızı, ziraat borç yapılandırma kredisi ile kapatabilirsiniz. Yalnız bu hizmeti almak isteyenleri bekleyen bazı şartlar ve koşullar vardır. Örneğin borcunu yapılandırmak istediğiniz kartı iptal ettirmeniz gerekmektedir.

ziraat borc taksitlendirme

Ziraat Bankası Borç Birleştirme Kredisi

Borcu Yapılandırılan Kredi Kartının İptal Edilmesi Gerekiyor

Bahsetmiş olduğumuz kampanyaya dahil olan banka müşterileri, borcunu yapılandırmış olduğu kredi kartını iptal etmek zorundadır.

Kart başvuru yöntemleri

Borç Yapılandırma Kredisi Faiz Oranları

Diğer finansman desteklerine göre oldukça düşük faiz oranları belirlenmiştir. Örneğin 10.000 TL birleştiren kredi talep eden bir müşteri, 24 aylık taksitlendirme sonrası sadece %1,10 faiz oranı ile karşılaşıyor. Üstelik tahsis ücreti ise sadece %0,5 olarak belirlenmiştir. Yıllık maliyet oranı ise %17,6670 olarak belirlenmiştir.

24 aya kadar belirlenecek vade sayısı için belirlenen faiz oranı %1,10 olarak belirlenmiştir. 60 aya kadar yapılandırma yapılacak hizmet bedeli için ise belirlenen faiz oranı %1,20 olarak belirlenmiştir.

Ziraat müşteri hizmetleri

Yapılandırma Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat bankası borç yapılandırma (Borç Birleştirme) kredisine başvuru yapmak için, herhangi bir ziraat şubesini ziyaret etmek gerekmektedir. 31 Aralık 2018 tarihinden itibaren, ziraat veya diğer bankalara olan kart borçlarının üst sınır kabul edilmesine yönelik hazırlanan hizmettir.

Borç Yapılandırma Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Bu hizmetten ziraat bankası mevcut ve yeni müşterileri faydalanabilmektedir. Müşterinin gelirine uygun olan ödeme planının altında, çok uygun koşullar ile borç birleştirme imkanı sunulmaktadır.

Bu hizmet, kart borçlarını ödemekte zorlanan tüm banka müşterileri için hazırlanmıştır. Gerekli şartları ve koşulları taşıyan tüm Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) vatandaşları, hizmetten yararlanabiliyor. Hemen en yakın ziraat bankası şubesine giderek, “Kredi kartı borcumu yapılandırmak istiyorum ne yapmalıyım?” demeniz bile yeterli olacaktır. Bankanın müşteri danışmanları, sizinle oldukça kaliteli bir şekilde alakadar olacaktır.

Ziraat bankası borç yapılandırma (Borç Birleştirme) kredisi hakkında aklınıza takılan bir soru var mı? Tüm sorularınızı, alt tarafta bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Sorulan tüm bankacılık sorularına, en kısa süre zarfında cevap verilecektir. Bizi sosyal medyadan takip ederek, bu gibi güncel bilgilere ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Resmi sayfaya bknz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.