Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

T.C. Ziraat Bankasi Kosovo

T.C. Ziraat Bankası Kosova şubesi iletişim bilgileri ve daha fazlası bu sayfada! Ziraat bankası Kosova’da, başkent Priştine sınırları içerisinde yer alıyor. Şubeye giderek hesap açabilir, kredi çekebilir ya da para transfer (EFT ve Havale) işlemleri yapılabilirsiniz. T.C.. Ziraat Bankası, Kosova’daki “Kosovo Merkez Bankası” tarafından denetlenir. Dilerseniz hemen şubenin ulaşım ve iletişim bilgilerini vermeye başlayalım.

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Kosova Priştine şubesi açılış ve kapanış saatleri 08:30 – 16:30 olarak belirlenmiştir. Bu saat aralıklarında ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İnternet bankacılığı şubesine giriş yaparak işlemleri “Kurumsal veya Bireysel” olarak tamamlama şansına sahip olunur.

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Priştine Şubesi

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Defa e Prishtinës

  • Adres: Rr Paskho Vasa nr. 18, 10000 Priştine/Kosova
  • Telefon numarası: + 381 38 222 000
  • Faks no: –
  • E-mail: info@ziraat-kosova.com

Amerika şubesi için şuraya göz atabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Adresi

Şubeye gitmeden işlemleri online olarak yapma şansı sunuluyor. Banka müşterileri müşteri numarası ve şifrelerini girerek işlem yapabiliyor. Müşteri numarasını bilmeyen kişiler ziraat “müşteri no” başlıklı yazımızı inceleyebilir. Bankanın İnternet bankacılığı şubesine giriş yapmak isteyen kişiler “Ziraat kosova” yazısına bakınız.

Swift kodu: TCZBXKPRXXX

Bu ülkede faaliyet gösteren diğer Türk bankası Türkiye İş Bankası olmaktadır. İş Bankası Kosova hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal hesap açma, kurumsal krediler, uluslararası ticaret gibi bir çok işlem yapılabilir. Ayrıca kariyer planlaması yapmak için oldukça kaliteli bir değer olarak görülebilir. İş başvuruları yapabilir, gerekli eğitimleri aldıktan sonra iş hayatına giriş yapabilirsiniz. Bunun için gerekli işlem ve bilgileri bankanın resmi İnternet sitesinden alabilirsiniz.

Ziraat Kosovo, vadeli ve vadesiz mevduat hesabı açma işlemleri yapabileceğiniz bir yerdir. Ayrıca bankanın bireysel ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Faiz oranları ve vade seçenekleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor. Telefon numarasını arayıp, telefon bankacılığı hizmetleri alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Ziraat Bankası Kosova Şubesi İletişim

Bankanın yapmış olduğu kredi ve diğer kampanyaları cazip gelebilir. Dilerseniz yine resmi sitesi üzerinden bu kampanyaları takip edebilirsiniz. Konu hakkında sormak istediklerinizi uzman ekibimize yorum yapma özelliğini kullanarak sorabilirsiniz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.