Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2016

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Hizmeti

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin en köklü bankalarından biri olması ve devlet bankası olması, Ziraat Bankası Kiralık Kasa hizmetini bulunmaz bir nimet haline getiriyor. Özellikle bankaya duyulan güvenin, banka için büyük bir sermaye olduğu bilinen bir gerçektir. Dünya bankaları arasında bir liste oluşturursak mutlaka bu listeye adını altın harfler ile yazdıracak olan gurur verici bankalarımızdan biridir. Banka müşterilerine kredi, kredi kartı gibi bankacılık işlemlerinde son sürat hizmet vermeyi sürdürürken, aynı zamanda Kiralık Kasa hizmeti de vermeye devam ediyor. Tabii ki bankamız bu tür işlemler için tüm bankalar uyguladıkları gibi bir işlem ücreti talep etmektedir. Evet Ziraat Bankası Kiralık Kasa Fiyatları Ne Kadar? diye sorduğunuzu duyuyor gibi olduk ve bu sorunuzu fazla uzatmadan aşağıda yanıtlamak istedik.

Kiralık-Kasa-Ücretleri-Ziraat-Bankası

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2016

Banka kasa kiralamalarında kasaların ebatlarına göre fiyat belirlemektedir. Kiralık kasalarda değerli eşya veya belgelerinizi güven içinde saklama şansına sahipsiniz. Fakat Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücreti ödemeye başlamadan önce 250.00 TL. gibi küçük bir depozito ödeme işlemi yapmanız gerekiyor. Verilen bu depozito kasa hizmeti süre bitiminde müşteriye iade edilmektedir. Bankanın sağlamış olduğu kiralık kasa hizmetinden, talep etmiş olduğunuz andan itibaren vazgeçip, iptal etme hakkına sahipsiniz. Ziraat Bankası Büyük Boy Kasa Ücreti 400.00 TL. Olurken, orta boyda bir kasa ücreti ise 325 Türk lirası olarak fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca küçük ve özel boy olmak üzere iki ebat daha bulunmakta ve küçük boy kasa için 250.00 TL. Özel boy kasa için vermeniz gereken ücret tutarı ise 450 TL. olarak belirlenmiş fiyat listesidir.

Yukarıda belirtilen ücretlere BSMV ücreti dahil tutulmaktadır. Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri ve diğer tüm bilgileri güncel oranları ile birlikte, bankanın resmi İnternet sayfası veya müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.