Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016

Ziraat Bankası EFT İşlemleri

Ziraat bankası Türkiye’nin en köklü ve güvenilir bankaları arasında hiç kuşku yok ki, adını altın harfler ile yazdırmış bir bankadır. Bankanın sunmuş olduğu hizmetleri arasında yer alan EFT (Elektronik Fon Transferi) işlemleri, müşterilerine anında bankacılık anlayışının keyfini sürdürmektedir. EFT işlemlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamanız için gereken tüm adımlarda müşterilere tam destek sağlanmaktadır. Türkiye’deki bankalarda bulunan tüm hesaplara anında para transferi yapabilmeniz için hemen ziraat bankası eft hizmetinden yararlanabilirsiniz. Banka elektronik fon transferi hizmeti sağlarken, belirli bir miktar ücret talep etmektedir. Bu konu hakkında Ziraat Bankası EFT Ücretleri ile ilgili makalemiz’den yardım alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016 yılı için aşağıda belirtilmiştir.

 

Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016

Ziraat Bankası elektronik fon transferi (EFT) işlemlerinizi İnternet ve telefon şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası EFT Başlama Saati yılı mesai başlama saati sonra 08:30 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bankanın bu işlemlerinden tüzel kişilerde faydalanabilmektedir. Ziraat Bankası EFT Saatleri harici yapılan işlemler için ayrıca bir işlem ücreti alınmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz elektronik fon transferi (EFT) ücretleri ile ilgili makalemiz aracılığıyla, geç gönderim ücretleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016 yılı için belirtilmiştir. Hizmet saati ve oranların da Ziraat bankası değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Gerekli tüm bilgileri, yapılan işlemler sırasında hizmet aldığınız noktada detaylı olarak yardım alacaksınız.

Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016
4.5 (90%) 2 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir