Ziraat Bankası Arsa Kredisi

Ziraat Bankası arsa kredisi ile arsa almak artık çok kolay!

Üstelik 60 aya varan vadeler ve çok uygun faiz oranları ile Arsa Kredisi kampanyasına hemen başvuru yapabilirsiniz.

Arsa-Kredisi

Ziraat bankası arsa kredisi

Yatırımlarını arsa alarak değerlendirmek isteyen bireyler için özel avantajlara sahip Arsa Kredisi Kampanyası düzenleyen Ziraat Bankası, bu kredi kullandırımı için bazı şartlar belirlemiştir.

Arsa Kredisi Şartları Ve Özellikleri

  • Kredi 60 aya kadar vade olanağı sunmaktadır.
  • Almak istediğiniz arsa için ekspertiz değerinin %50’sinden fazlasına kredi çıkmamaktadır. (Ekspertiz değerinin %50’si kadar kredi veriliyor.)
  • Satın almak istediğiniz arsa için, belediye sınırları içinde olması ve imarlı olma şartı aranmaktadır.
  • Konuda adı geçen gayrimenkul üzerinde Ziraat Bankası ipotek tesis ediyor. Banka şubesi gerekli görmesi halinde ise, ek teminat isteyebiliyor.
  • Kredi talep eden kişiye, kredi süresince hayat sigortası yapılıyor.
  • Ziraat bankası şubelerinin gerekli görmesi halinde ek teminat talep edilebiliyor.

Arsa Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası arsa kredisine başvuru yapmak için size en yakın şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir ya da banka resmi İnternet sayfasına göz atabilirsiniz.

Arsa kredisi başvurusu yapmadan önce, kredi notu öğrenme kampanyası ve bilgi paylaşımını yapmış olduğumuz sayfamızı ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz. Bunun için yukarıda bulunan menüyü kullanabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz Arsa Kredisi Kampanyası, Ziraat bankası ile ilişkili olarak verilmektedir. Ziraat bankası bu kampanyayı durdurma, kampanya koşulları hakkında değişiklik yapma ve gerekli tüm şart ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ziraat bankası şubelerine giderek çok kolay ve hızlı bir şekilde Arsa Kredisi Kampanyasına katılabilir, gerekli görülecek belgeleri müşteri temsilcisinden ya da resmi İnternet sayfasından öğrenebilirsiniz.

Banka arsa kredisi kampanyasını; tamamen bu tip gayrimenkul satın almak isteyecek müşterileri için sunmuş ve koşullandırmıştır. Bu paylaşım ”Arsa kredisi var mı?” gibi sorusu olan takipçilerimiz için paylaşılmıştır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz adı geçen ”Ziraat Bankası Arsa Kredisi Kampanyası” başlıklı ve içerikli konumuzu, tamamen kredibanka.org takipçileri için bilgi paylaşımı amaçlı yayımlanmıştır. Bu kampanya sayfamız ile ilişkili olmamakla beraber; kampanya vade seçenekleri, faiz oranları kısacası tüm koşul ve şartları için bankanın iletişim kaynaklarını ziyaret edebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.