Ziraat Bankası Amerika Şubesi Adresi

Ziraat Bankası Amerika Şubesi

Ziraat bankası Amerika şubesi, ABD sınırlarındaki vatandaşlarımız için bir çok hizmet sunuyor. ABD sınırları içerisinde şu an için sadece New York şehrinde faaliyet gösteriyor. New York şehrine yolu düşenler, bu şubeyi kullanarak bir çok bankacılık işlemini aynı anda yapabiliyor. Amerika’ya yeni gelen vatandaşlarımız için büyük bir problem haline gelen “banka hesabı açma” işlemini, bu şubeden anında yapılabilir. ABD topraklarına ayak basan vatandaşlarımızın karşılaştığı en büyük problemlerden biri, Amerika’da bankadan hesap açmak veya bankacılık işlemleri yapmanın zorluğu olmaktadır. Tüm bu zorlukları, ABD sınırları içerisinde faaliyet gösteren Türk bankalarına giderek çözebilirsiniz. Yurt dışında faaliyet gösteren diğer Türk şubelerinin adreslerine ulaşmak için buraya tıklayınız. Ziraat new york şubesinin tüm iletişim adresleri yazının devamından yazmaktadır.

Ziraat Bankası Amerika Şubesi

Ziraat Bankası Amerika Şubesi

Ziraat Bankası Amerika Şubesi İletişim

Şu an için sadece New York şubesi bulunan bankanın adres, telefon ve faks numarası bilgileri;

  • Adres: 122 East 42nd Stret
  • Suite: 310 New York NY 10168 USA
  • Telefon numarası: (00 1 212) 490 80 76
  • Faks numarası: (00 1 212) 490 80 76

Açılış ve Kapanış Saatleri

Çalışma günleri;
Sadece hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü açık. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kapalı.

Hafta içi açılış ve kapanış saatleri;
09:00 – 12:30 saatler değişebilir.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Öncelikle bankanın bu topraklar içerisinde faaliyet yürüten tek bir şubesi olduğunu vurgulamak isteriz. Bu şube “Manhattan” yarım adası sınırlarında bulunuyor. Şubenin bulunduğu bölgeye ulaşmak için özel aracını kullanacaklar, Google haritalar özelliğini kullanabilir. Ayrıca özel bir Navigasyon ürünü varsa, yukarıda bulunan açık adres bilgilerinin girilmesi yeterli olacaktır.Özel otomobil ile buraya ulaşmak isteyenler, bölgede sıklıkla oluşan yoğun trafik riskini göze almalıdır.

Ziraat Bankası Amerika Şubesi

Ziraat Bankası Amerika Şubesi

Bankaya Yakın Yerler

Şubenin yakınında bir çok Türk ve dünyanın önde gelen firmaları vardır. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse;

  • Zorlu USA Inc,
  • Gulluoglu baklava cafe,
  • Bellevue Hospital Center,
  • Bank Of Baroda,
  • Turkish America Bussines Forum,
  • Bank Negara Malasiya

Müşteri hizmetleri burada!

gibi dev şirketler var. Ayrıca “Queens midtown tunnel” (toll road) geçişine oldukça yakın. Bu geçit aynı zamanda burası ile “Long Island City” bölgesine bağlantı sağlıyor. Yani “Brooklyn” ve “Queens” tarafından gelirken bu yol kullanılabilir. Konu hakkında merak ettiklerinizi, alttan bizlere yazabilirsiniz. Merak edilenler, uzman ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde cevaplandırılmaya çalışılacaktır. USA Türk banka şubeleri iletişim bilgileri için sağ üstte görünen ”ara” butonuna ”Yurt dışındaki banka şubeleri” yazmanız yeterli olacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.