Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
Yapı Kredi bankası yurt içi ve yurt dışı harcama yapabileceğiniz, her yerde World puan kazanabileceğiniz kredi kartları ile hizmet vermektedir. Bankanın her hangi bir kredi kartın dan faydalanmak için, sizde hemen bir kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Banka kredi kartı başvuruları arasın da, en yoğun başvuru yaşanan kart türü ”Yapı Kredi World Kredi Kartı” olmaktadır. Banka başvuru yapılan her hangi bir kredi kartı ya da kredi hizmetinde, başvurudan sonra da hizmet vermeyi sürdürmektedir. Yapı Kredi bankası kredi kartı başvurusu sonucu sorgulama işlemi yapmak oldukça basit bir işlem. Detaylı olarak tüm hizmet noktalarını sıralamak istedik ve araştırmalarımız sonucunda bu verilere sahip olduk.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Bankanın İnternet şubesi kredi kartları yazılı menüye tıklayıp, kredi kartlarının başvuru değerlendirme sürecini takip edebilirsiniz.Yalnız son 6 aylık bilgiler ve ilk kredi kartı başvuruları için gösterilmektedir.
Ayrıca SMS ile kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması gerçekleştirmek için;Kart tipi bir boşluk T.C. Kimlik numaranızı 4407’ye mesaj olarak gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse (ADIOS 98765432101)
Bu hizmet yolu ile aşağıda belirtilen tüm kredi kartlarının başvuru değerlendirme sonucunu alabilirsiniz.
WORLD, GOLD, PLATINUM, ADIOS, ADIOSPRM, PLAY, TAKSITCI, CRYSTAL, KOCAILEM, FB, FBGOLD, FBPLATINUM, OPET.

Ayrıca kredi kartı başvurularının neden onay almadığını öğrenmek için “Red Nedeni” kolonundaki linke tıklarsanız ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları
Yapı Kredi bankası kredi kartı müşterileri için sürekli güncellediği kampanyalar ve çok avantajlı alışveriş seçenekleri ile günümüz bankacılık sektörünün önde gelen bankaları arasında yerini almıştır. Banka özellikle World puan kazandırdığı kartları ile banka müşterilerinin yüzünü sürekli güldürmektedir. Müşteri yapmış olduğu alışverişlerin de, kazandığı World puanları biriktirip sonraki alışverişlerini bedava yapmanın keyfine varmaktadır. Banka bu tür hizmetleri ile oldukça ileri bir hizmet anlayışına sahip olduğunu bankacılık sektöründen hizmet alan müşterilerine göstermektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.