Yapı Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Yapıkredi World, Adios, Crystal başvurusu yapma. Yapı kredi kart başvurusu nasıl yapılır? Ayrıntılar sayfanın devamında…

Yapıkredi, kredi kartları neredeyse dünyanın hemen, her bölgesinde rahatlıkla kullanılır. Ayrıca alışverişler için taksit, vade seçenekleri bulunur. Bütün bunların yanı sıra kampanyalardan yararlanabileceğiniz kişiye özel olarak tasarlanmış kartlardır. Yapı kredi bankası, kredi kartı konusunda müşterilerini detaylı bir şekilde aydınlatmaya çalışır. Aynı zamanda banka müşterilerinin herhangi bir olumsuzluğa maruz kalmaması adına sürekli destek vermektedir. Kredi kartı kullanımı konusunda BDDK önlemler almaya devam etmektedir. Yapıkredi bankası yetkilileri, bu önlemlere karşılık desteklerini ve vatandaşların kredi kartı borçlanmasının önüne geçebilmek için bazı kriterleri yok saymaz. Bunlar arasında geçen asıl şart ise kişinin aylık net gelirine orantılı olarak konulan limittir.

Yapı Kredi Kart Başvurusu Yapma

Kredi kartı başvurusu yapan bir kişinin öncelikle aylık net gelir belgelerine bakılır. Daha sonra da diğer bankalar ile arasında geçmişte yaşanan münasebete bakılır. Buda sizlere İnternet sitemizde detaylı olarak açıklamış olduğumuz kredi notu öğrenme yolu ile gerçekleştirilir. Kredi notu; bireyin bankalar ile arasında geçmişte yaşanan aksaklıkları, beş (5) yıl öncesine kadar ortaya sermektedir. Banka müşterisi bu süre zarfı içerisinde bankalar ile arasında kredi veya kredi kartı gibi ödemelerinde herhangi bir sorun yaşanmış ise bu belgede görünür. Tüm bankalar bu kişinin hizmet başvurularını değerlendirirken, yine bu ön seçenekleri göz önünde bulundurur.

Yapıkredi Bankası Kredi Kartları

  • World Kredi Kartı
  • Crystal Kredi Kartı
  • Adios Kredi Kartı
  • Adios Premium Kredi Kartı
  • Play Kart
  • Taksitçi Kart

Yapı kredi, kredi kart başvurusu, bankanın İnternet Şubesi aracılığı ile yapılabilir. Dilerseniz bankanın herhangi bir şubesine gidip bireysel kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı yöntemi ile müşteri hizmetlerinde kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra müşteri hizmetlerinden işlemleriniz için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca tüm bu işlemlerin yanı sıra banka müşterisi olmasanız dahi yapıkredi bankası “kredi kartı başvurusu” işlem menüsünden direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

yapi kredi kart basvurusu

Bu sayfada görmüş olduğunuz yazıyı, sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, güncel konular hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.