Yapıkredi EFT Ücretleri

Banka müşteri hesapları arasında anında para transferi işlemi görmesi için, EFT Ücretleri konusunda oldukça duyarlı davranmaktadır. Hesaplarınız arasında yapacağınız eft işlemlerinin kolaylıkla sağlanması için, bir çok noktada hizmet ağı oluşturulmuştur. Yapı Kredi EFT Ücretleri müşterilerinin mali dengesini bozmamak için oldukça dip sınırlarda listelenmiştir. Fakat dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Özellikle dikkat edilmesi gereken işlem tipi, yapı kredi bankası eft işlem saatleri sayfasında belirtilen işlem saatleri dışında yapmak istediğiniz eft işlemleridir. Bu işlem saatleri sonrası yapacağınız her eft işlemi için “Yapı kredi geç eft ücreti” alınmaktadır.

Yapıkredi EFT Ücretleri

Yapı kredi bankasında yapacağınız her EFT (Elektronik fon transferi) işlemi için belirlenen fiyatlar, hizmet aldığınız noktalara göre fiyatlandırılır. Nakit EFT ücreti asgari 50.00 TL. Olurken, azami ücreti ise 500.00 lira olarak işlem görmektedir. Fakat hesaptan yapacağınız bu işlem için belirlenen ücret 40.00 ile 365 lira arasında değişmektedir. Mobil şubeden yapacağınız 200.000 liradan düşük eft işlemleri için, azami 3.00 TL. 200.000 liradan yüksek işlemleriniz için ise azami 50.00 TL. işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Yapı Kredi İnternet Şubesi EFT Ücreti 200.000 liradan düşük işlemler için 3.50 TL. 200.000 lira üzeri işlemler için ise 50.00 TL’dir. Telefon bankacılığı 200.000 lira altı işlemler için azami 20.00 TL. daha yüksek işlem ücreti ise 50.00 lira olarak işlem görmektedir. İsme Gelen EFT Ücreti azami 50.00 TL. azami 500.00 TL’dir.

Yapıkredi Geç EFT Ücreti

İnternet şubesinden yapacağınız geç eft gönderimleri için belirlenen ücret azami 6.00 lira olurken, telefon bankacılığı ile yapılırsa 21.00 TL’dir. Ayrıca düzenli EFT talimatı ile gerçekleştirilen işlemlerde ve düzenli EFT kira ödemesi talimatında 2.40 lira ödemeniz gerekiyor.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz işlem ücret ve oranlarında, banka değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bankanın bu işlem için belirtilen hizmet noktalarında, hizmeti alacağınız işlem sırasında yardımcı bilgiler verilmektedir. Yapı Kredi Bankası EFT Ücretleri içerikli sayfamız yardımı ile aklınıza takılan sorunun cevabını bulamadıysanız, lütfen aşağıdaki yorum butonu yardımı ile kredibanka.org uzman ekibine sorularınızı yöneltiniz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.