Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı kredi bayram kredisi kampanyasına dahil olun, tüm bayram ihtiyaçlarınızı anında karşılama şansına sahip olun! Üstelik günde sadece 10 TL’ye!

Tüm bayram ihtiyaçlarınızı günde sadece 10 TL ödeyerek 9.000 TL kredi, Yapı Kredi’de. Bayram öncesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapın, tüm ihtiyaçlarınızı keyifle karşılayın. İhtiyaç kredisini “Kredi Şimdi” başvurusu ile tamamlayın ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek, anında başvurunuzu tamamlama şansına sahip olun.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı 9.000 TL
Vade 36 ay
Aylık Akdi Faiz Oranı %1,23
Kredi Tahsis Ücretiı 45 TL
Aylık Efektif Faiz Oranı(Sigorta Hariç) %1,6390
Yıllık Efektif Faiz Oranı(Sigorta Hariç) %19,6685
Aylık Taksit Tutarı 324,07 TL
Günlük Taksit Tutarı 10,29 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı 11.666,52 TL

Bu kampanya 6 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında 9.000 TL, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için geçerli olmaktadır. Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına, aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, katkı payı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup, kişinin yaşına, talep edeceği tutara ve kredi vadesine göre değişiklik gösteren sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Taksit tutarları, eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. aylık akdi faiz oranını, kredi tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredinizle birlikte grup hayat sigortası yaptırmanız durumunda geçerli olacak sigorta tutarı, 30 yaşındaki bir kişi için 10.000TL, 36 ay vadeli sigorta primi 67,68 TL‘dir.

Gereken Evraklar Müşteri Ve Kefili İçin

  • Nüfus Cüzdanı aslı ve Fotokopisi
  • Düzenli gelir belgesi (Maaş bordrosu vs.)
  • Telefon, elektrik, su ve doğalgaz gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önce ki 3 ay içinde düzenlenmiş bir fatura. Fatura müşterinin adına düzenlenmiş olmalı. Aslı ya da 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması durumunda bu madde içinde yer alan belgelerin beyanı gerekmeyebilir.)

Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu kampanya kapsamında en küçük başvuru rakamı 1.000 TL ve en büyük başvuru tutarı 10.000 TL olacaktır.

Bireysel Kredi Başvuruları için;

  • İnternet üzerinden Kredi Şimdi seçeneğini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.
  • SMS ile başvuruda bulunmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
  • En kolay ulaşma şansına sahip olduğunuz, Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek başvurabilirsiniz.
  • Yine 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • En yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvuru yapılabilir.

Yapı kredi bayram kredisi kampanyası hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve sorularınızı yöneltmek için 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hizmet noktasına ulaşarak, müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Konu Yapı Kredi resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Kredibanka.org ailesi ile hiç bir ilişkisi yoktur. Teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.