World Kredi Kartım Ne Zaman Gelir?

World kredi kartım ne zaman gelir sorusuna bu sayfa üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Dilerseniz hemen sayfanın en altında bulunan yorum kısmına aklınıza takılan soruyu yazabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde cevap verilmeye çalışılıyor.

World Card başvurusu yapanların en çok merak ettiği soru “World kredi kartım onaylandı ne zaman gelir?” Olmaktadır. Hala bir World card sahibi değil iseniz, hemen başvuru yaparak World kredi kartına sahip olabilirsiniz. Başvuru sonrası kredi kartı sonucu sorgulama işlemi yaparak, kartınızın hangi aşamada olduğu anında öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Bugün World Card başvurusu yapanların en çok merak ettiği sorulardan biri olan “Kartım ne zaman gelir?” Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

World Card Onaylandı Ne Zaman Gelir?

Kredi kartları genelde bir kaç farklı yöntem ile gönderilmektedir. Bunları aşağıda kısa ve detaylı bir şekilde açıklayalım.

  • Şubeden Kart Teslimatı
  • Ev Adresine Teslimat
  • İş Adresine Teslimat

Bu üç seçeneği kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Ayrıca her bir seçenek süre bakımından farklılık gösterebilir. En hızlı kredi kartı teslimatı ile en kısa zamanda yapılan teslimat detaylarını, aşağıda bulunan yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Şubeden Kredi Kartı Alma

Kredi kartı başvurusu onaylanan banka müşterileri, kartlarını başvuru yapmış olduğu bankanın şubelerine giderek teslim alma şansına sahiptir. Kredi kartı başvuru formu doldurulurken ya da müşteri temsilcisine, kredi kartını şubeden teslim almak istediğinizi beyan etmeniz gerekebilir. Bu seçenek ile teslimat süresi aksi bir durum söz konusu olmadığı sürece, kart onaylandıktan sonra ki 10 iş gün içerisinde teslim edilebilir. Bu teslim alma yöntemi tüm teslim alma seçenekleri arasında, en hızlı ve kolay olan yöntem olabilir.

Ev adresine kredi kartı ne zaman geliyor?

Kartınızı başvuru esnasında ev adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bu yöntem ile kart onaylandıktan sonra aksi bir durum yaşanmadığı sürece, ortalama 3 ila 30 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Fakat gelişen bankacılık teknolojileri sayesinde, artık kredi kartları ev adresine ortalama 10 iş günü içerisinde teslim ediliyor.

İş Adresine World Kredi Kartı Gönderimi

Bu seçenek bir üst yazı (Ev adresine) içinde bulunduğu gibi, ortalama 3 ila 30 iş günü sürebilir. Başvuru Sonucu sorgulama yazımız içerisinde bulunan bilgileri kontrol ederek, kartınızın onay aldığını nasıl öğreneceğiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

World-card-ne-zaman-gelir

Yazım tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yazılmıştır. “World Card teslim süresi” ya da “World kredi kartı ne zaman ulaşır” bilgileri, tamamen bankalara göre farklılık gösterebilir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.