Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Kredisi

Vatan bilgisayar’dan cep telefonu alacaklara Fibabanka’dan müjde gibi haber! Fibabanka ile yapılan anlaşma sonrası vatan bilgisayar’dan taksitli cep telefonu kredisi alma avantajı doğdu. Üstelik peşin fiyatına tam 10 taksit imkanı veriliyor. “Vatan computer taksitli cep telefonu” kampanyasından yararlanmak için aşağıda verilen şartları sağlamanız yeterli olacaktır.

Vatan’dan Taksitle Telefon Almak için Kredi Veren Bankalar

Önceleri Odebank tarafından vatan bilgisayar’dan alışveriş yapacaklara kredi imkanı verilmiştir. Şimdi artık bu kampanyanın yeni adı “Fibabanka” olarak duyuluyor. Fibabanka tarafından sunulan anında kredi fırsatı, Vatan bilgisayar’dan cep telefonu alanları kapsıyor. Kampanya, tüm vatan computer mağazalarını kapsıyor. Hizmet alacağınız mağazanın müşteri danışmanları ile konuyu teyit etmeniz öneriliyor.

fibabanka cep telefonu kredisi

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Satıyor mu?

Bu sorunun cevabı aslında hayır ama şirketin anlaşma sağladığı bankalar üzerinden anında banka kredisi kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz banka kredisi hizmeti, aynı kredi kartı üzerinden yapılan taksitli alışveriş gibi olacaktır. Yani taksitli cep telefonu alışverişini kredi kartı ile değil de, bireysel ihtiyaç kredisi ile yapmış olacaksınız. Aslında arada pek fazla bir fark yok. Çünkü ikisi de herhangi bir banka tarafından sunulan vadeli hizmettir. Dilerseniz kredi kartı ile faizsiz cep telefonu alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Kredisi Fibabanka

Herhangi bir vatan computer mağazasına giriş yaptıktan sonra ilk yapmanız gereken işlem, alacağınız cep telefonu marka ve modeline seçmek olacaktır. Dilediğiniz tüm marka ve modeller için “Fibabanka cep telefonu kredisi” geçerli olacaktır. Ayrıca bu işlemi “peşin fiyatına on (10) taksit” olarak yapabiliyorsunuz. Evet yanlış duymadınız! Vatan bilgisayar’dan taksitli telefon almak isteyenler için peşin fiyatına 10 taksit imkanı sunuluyor.

Ne Zaman Onaylanır?

Cep telefonu üzerinden 3422 numaralı hatta bir mesaj göndermen yeterli oluyor. Mesaj gönderme işlemini tamamladıktan hemen sonra cevap gelecektir. Başvuru için aynı şekilde sms cevabı gelir. Bu sms ortalama 1 veya 2 dakika içinde geliyor. Şayet olumlu dönüş yapılırsa, en yakın vatan bilgisayar mağazasına gidebilirsiniz.

Fibabanka Kredisi Hangi Cep Telefonları için Geçerli?

Akıllı telefonlar, smart, dokunmatik, çift hatlı ve buna benzer bir çok üründe geçerli. Ayrıca Samsung, iphone, (apple) sony, LG, Huawei, Lenovo, Asus, Vestel, vs. Aklınıza gelen ve Vatan da satışı olan tüm marka ve modeller için geçerlidir.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvuru yapmak için bir sms atmanız yeterli olacaktır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi ortalama bir, iki dakika sonra cevap gelecektir. Cep telefonu ile Vatan yazıp bir boşluk bırakın ve T.C. kimlik numaranız ile birlikte 3422 numaralı hatta gönderin.

Örnek başvuru mesajı: Vatan 98765432100

(Bu mesajı “Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numarası” T.C. ile atmayı unutmayınız.) Mesajı atın ve ortalama bir veya iki dakika bekleyin. Fibabanka tarafından size geri dönüş en kısa süre içerisinde yapılacaktır. Şayet Fibabanka cep telefonu için kredi başvurusu talebinizi onaylarsa, hemen bir vatan mağazasına gidebilirsiniz.

Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka Onay Mesajı Geldi! Şimdi Ne Yapmalıyım?

Artık en yakın mağazaya gidebilirsiniz. Şubeden dilediğiniz cep telefonu markasını ve modelini seçin. Ardından alın ve Fibabanka Vatan bilgisayar cep telefonu kredisi ile almak istediğinizi beyan edin. Yetkili personel ile beraber sisteme bilgilerini girmen yeterli olacaktır. Online kredi 5 veya 10 dakika içinde hazır olacaktır. Artık cep telefonunu gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsin. Unutmadan, bu hizmeti “cep telefonu kredisini, peşin fiyatına 10 taksitle” alabileceğini hatırlatmak isteriz.

fibabanka cep telefonu kredisi

Dilerseniz www.vatanbilgisayar.com üzerinden dilediğiniz modeli anında seçebilirsiniz. Yukarıda saymış olduğumuz tüm telefon marka ve modelleri örnek amaçlı verilmiştir. Belirtmiş olduğumuz mağaza şubelerinde satışı olan tim marka ve modeller için kampanya geçerlidir. Dilerseniz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Vatan çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 56 56

2 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.