Vakıfbank Tarım Kart Kampanyası

Vakıfbank Tarım Kart Kampanyası

Vakıfbank Tarım Kart Kampanyası; Vakıfbank Tarım Kart ile tarımsal ihtiyaçlarınızı hemen karşılar, bu harcamaların geri ödemesini hasat zamanı yaparsınız!

Bankanın tarımsal üretim yapanlara yönelik hazırlamış olduğu Vakıfbank Tarım Kart ile tarımsal faaliyetlerinizi sürdürürken ihtiyaç duyacağınız girdileri karşılayabilir, bankanın tarım üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişler için ödemesiz dönem ve indirimli faiz oranı gibi avantajlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca nakit ihtiyaçlarınızı çekim limitinize uygun olarak, Nakit Kredi şeklinde kullanma imkanına sahipsiniz.

Vakifbank-tarim-kart-kampanyasiTarım Üreticileri İçin Ayrıcalıklar

Tarım kartınızın son ödeme tarihini, hasat kaldırma döneminize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Bu şekilde yapmış olduğunuz harcamalar ve nakit çekim işlemlerinizin geri ödemesini, yalnızca yılda bir kez ödeme şansına sahip olursunuz.

Vakıfbank Tarım üye iş yerlerinde yapacağınız tarımsal harcamalar için (Akaryakıt, tohum, zirai ilaç, yem, gübre ve tarımsal ekipman vb.) Ödemesiz dönem ve indirim uygulanmış faiz oranı gibi avantajlardan yararlanma şansına sahipsiniz.

Tarım Kart ile nakit kredi kullanabileceğiniz bazı noktalar ise şu şekildedir; Vakıfbank şubeleri, ATM’leri, İnternet ve mobil şubesi, Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, ayrıca yurt içi diğer banka ATM’leri ve PTT ATM’lerinden limitinize uygun olarak kullanabilirsiniz.

Tarım Kart ekstrenizi hesaplamadan önce periyodik bilgilendirme ile borç bilgileriniz sizinle paylaşılır, böylece yapmış olduğunuz harcamaları kontrol ve takip etme şansına sahip olursunuz.

Tarım Kart Başvuru İçin İstenen Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Tarımsal faaliyeti gösteren güncel belgeler

Vakıfbank Tarım Kart Başvurusu

  • Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek Vakıfbank Tarım Kart Kampanyası için başvuru yapabilirsiniz.
  • TARIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranız ile birlikte 5724‘e SMS ile gönderebilirsiniz.
  • Vakıfbank Müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.
  • Vakıfbank İnternet şubesine giriş ile başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda adı geçen “Vakıfbank Tarım Kart Kampanyası ve başvurusu” içerikli konuyu tamamı ile bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Detaylı bilgiyi Vakıfbank resmi İnternet sayfası aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Tarım Kart; tarımsal faaliyetler sürdüren bireyler için sağlanıyor. Bizi takip etmeye devam ediniz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.