Vakıfbank Bayram Kredisi Şartları ve Koşulları

Vakıfbank Bayram Kredisi 2016

Vakıfbank Bayram Kredisi ile şeker bayramına, şeker tadında girin! Üstelik 36 aya varan vadeler, çok uygun faiz oranları ve esnek ödeme kolaylıkları sizleri bekliyor.

İhtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası, 36 ay vadeli, esnek geri ödeme kolaylıkları ve çok cazip faiz oranları ile sunulmaktadır. Özel sektör çalışanları, kamu personelleri ve Emekliler için hazırlanan kampanyaya katılmak için sizde hemen en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz.

Vakifbank-bayram-kredisi

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hatta sadece cep telefonunuzu kullanarak “Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası“‘na başvuru yapabilirsiniz.

SMS İle Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu Geleneksel Bayram Kredisi’ne Cep Telefonu İle başvuru yapmak için; aralarında birer boşluk bırakarak “KREDI, T.C. Kimlik numarası, Aylık Geliri” yazarak 5724’e SMS olarak gönderilebilir.

Örnek SMS: (KREDI 11111111111 3000)

Kredi Koşulları Tablosu

vakifbank-bayram-kredisi

  • Vakıfbank bahsetmiş olduğumuz bu kampanya için; kredi tahsis ücretini ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahip olmaktadır.
  • Kredi talebinde ön koşul olarak kefil aranmamak ile beraber, Vakıfbank şubeleri gerekli görecekleri bazı durumlarda kefil talep edebiliyor.
  • Adı geçen “Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası” hakkında ya da banka tarafından sunulan diğer bankacılık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Vakıfbank şubelerine gidebilir ya da Vakıfbank Müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016 yılına ait kampanya hakkında bahşedilmiş tüm bilgiler; Vakıfbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmış ve tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. Kampanya içeriğini ya da tüm haklarını ilgili banka değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Bu nedenle başvuru esnasında güncel bilgilere ulaşabileceğiniz gibi banka resmi İnternet sayfası, en yakın yerel şubesi ya da müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numaralarına ulaşmak için sayfa başında verilen bankanın ilgili görselini tıklayıp, konu hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmış olduğumuz sayfamıza ulaşma şansına sahipsiniz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredi Banka!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.