Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Son zamanlarda en büyük kampanyalardan biri olan ”Vakıfbank anında kredi başvurusu” işlemleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Yakın bir zamanda imaj yenileyen devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank, birbiri ardına çıkardığı kredi kampanyalarıyla genç müşterilerinde dikkatini çekmeyi başardı. Halden anlayan bankacılık sloganıyla çalışmalarını sürdüren banka, farklı segmentlerde yer alan müşterileri için ihtiyaca özel bankacılık çözümleri sunmaya devam etmektedir. Bu bağlamda acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına önem veren banka, bireysel müşterileri için hızlı bir şekilde kullanılabilecek Vakıfbank anında kredi hizmetini hayata geçirdi.

Hemen Kredi

Vakıfbank anında kredi uygulamasında maaş müşterileri mobil bankacılık ve İnternet bankacılığı aracılığıyla vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Online başvuru yapılan sistemde 36 aya kadar vade ve uygun faiz oranları müşterilere sunulmaktadır. Bankanın müşterileri anında kredi için, istedikleri gün ve saatte başvuru yapabiliyorlar. Bu kampanyaya katılabilmek için özel sektör çalışanlarının maaş ödemelerini son altı ay içerisinde Vakıfbank’tan alıyor olmaları gerekmektedir. Kamu alışanları ve emekliler için ay şartı aranmamaktadır. Vakıflar bank müşterileri mobil cihazları üzerinden veya İnternet bankacılığı aracılığıyla anında krediye başvuruda bulunabilirler. Anında kredi sigortalı ve sigortasız olmak üzere iki seçenek halinde sunulmaktadır. Sigortalı seçenekte % 1,33 faiz oranı ve 36 aya vade verilirken, sigortasız seçenekte % 1,43 faiz oranı ve 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank hemen kredi başvurusu İnternet bankacılığı yoluyla ve mobil bankacılık üzerinden yapılabilmektedir. İnternet bankacılığıyla yapılacak olan başvurularda, İnternet bankacılığına giriş yapılır. İnternet bankacılığı ekranında sol bölümde bulunan menü içerisinde Başvurularım ve İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümünde bulunan formu doldurmanız kredi başvurusu yapmanız için yeterli olacaktır. Mobil bankacılık aracılığıyla işlem yapmak isteyenler Android telefonlarda Google Play Store’dan İOS telefonlarda Apple Store’dan indirecekleri Vakıfbank Mobil bankacılık uygulamasına giriş yaptıklarında Başvurularım bölümü altında yer alan İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımından formu doldurmaları halinde anında kredi başvurusu yapmış olacaklardır. Bu krediye başvuru yapabilmek için İnternet şubesi ve Mobil bankacılık şifrelerinizi almış olmanız gerekmektedir.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Banka ve Kredi Kampanyası hakkında verilen bilgiler, tamamen bilgi paylaşımı amacıyla yayımlanmıştır. Bu konu hakkında, ilgili bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası, Cep Şubesi, İnternet Şubesi ve yerel şubelerinden bilgi alabilirsiniz. Vakıfbank müşteri temsilcileri, sizlere kampanyalar hakkında tüm bilgileri sunacaktır. Merak ettiğiniz tüm soruları, yorum yaparak ya da iletişim butonunu kullanarak bizlere sorabilirsiniz. Teşekkür eder, saygılar sunarız. KrediBanka.Org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.