Vakıfbank Amerika Şubesi

Vakıfbank Amerika Şubesi

Vakıfbank Amerika şubesi, New York şehrinde faaliyet gösteriyor. Amerika’daki Türk banka şubeleri, vatandaşlarımız için son derece büyük bir öneme sahiptir. ABD topraklarına ayak basan vatandaşlarımızın bankacılık işlemleri oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bir çok vatandaşımız “banka hesabı açma” ve “Amerika’da geçerli kredi kartı başvurusu” yapmak gibi bir çok bankacılık işlemini buradan gerçekleştiriyor. Eğer buraya nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız, aşağıda bulunan iletişim noktalarını tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank Amerika Şubesi

Vakıfbank Amerika Şubesi

Vakıfbank New York İletişim

New York şubesine ulaşım sağlamak ya da iletişim kurmak istiyorsanız, aşağıda verilen yöntemleri kullanabilirsiniz.

Adres: 1177 Avenue of the Americas, 36. Kat (floor), New York, NY 10036. USA

Telefon numarası: +1 (212) 621 9400

Fax: +1 (212) 707 8745
SWIFT: TVBAUS33
Routing (ABA) numarası: 026012713

Resmi İnternet sitesi: VakıfbankUSA bkz.

Çalışma Günleri ve Saatleri

Hafta içi açık günler; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri açık. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kapalı ve işlem yapılmıyor.

Çalışma açılış ve kapanış saatleri 09:00 – 17:00 olarak belirtilmiştir. Bu çalışma saatleri şu an için geçerli fakat ileride değişiklik gösterebilir.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Vakıfbank New York şubesine ulaşım oldukça kolay. Tıpkı Ziraat Bankası ABD şubesi gibi ”Manhattan” yarım adasında bulunuyor. Ziraat bankasına oldukça yakın olan Vakıfbank, ”Central park” bölgesine yürüme mesafesinde. Otomobil ile ulaşım sağlayacak olanların Navigasyon bilgileri yukarıda açık adres olarak belirtilmiştir. Bu bilgileri Navigasyon cihazına girip, adrese ulaşım sağlayabilirler. 47-50 Streets – Rockefeller Center Station” istasyonuna oldukça yakın, buraya metro ulaşım araçlarını kullanarak gelmek isteyenler bu durakta inebilirler. Ayrıca çevresindeki bilindik büyük firmaları öğrenmek için aşağıya göz atabilirsiniz.

Vakıfbank Amerika Şubesi

Vakıfbank Amerika Şubesi

  • 47-50 Streets ”Rockeffeller Center Station” metro istasyon durağı,
  • MIDTOWN,
  • Playstation Theather,
  • Rockefeller Center (en bilindik bölge ismi),
  • Capital One Bank (Tam karşısı),
  • Europa Cafe,
  • Hotel St. James (Tam yan tarafı),
  • 6th Ave ile W 45th St ayrımında bulunuyor.
Vakıfbank Amerika Şubesi

Vakıfbank Amerika Şubesi

Ayrıca çevresinde, yabancı sermayeli olarak faaliyet yürüten Amerika’daki bankaları görebilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bankanın şubesi ”Manhattan” yarım adasında bulunuyor. Banka şubesinde işlerini bitiren müşteriler, ”Central Park” ziyaretinde bulunabiliyor. Oldukça yakın olan bölge, yürüme mesafesindedir. Bir çok turist tarafından ziyaret edilen park, fayton turları ve diğer etkinlikleri ile dikkat çekiyor. Amerika’da bulunan diğer Türk bankaları ve şubeleri için bilgi buradan alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.