Ücretsiz Taksitli Nakit Avans – Garanti

Taksitli Nakit Avans Garanti Bankası
Garanti Taksitli Nakit Avans hizmeti banka müşterisi için son dönemlerde oldukça rağbet gören bir hizmet haline gelmiş olması, banka personelinin ve müşterisinin neredeyse tüm dikkatlerini bu hizmet üzerine yoğunlaştırdığı görülmektedir. Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans işlemi, banka müşterisinin banka tarafından belirlenmiş olan nakit avans çekme işlemi yöntemleri ile hesabına müşterisi olduğu bankadan vadeli olarak anında nakit avans hizmeti alabildiği işlemdir. Kısacası paraniz bittiğinde veya nakit paraya ihtiyacınız olduğunda müşterisi olduğunuz bankadan nakit olarak borç alma işlemine nakit avans işlemi denir.
Garanti Nakit Avans Çekim İşlemi gayet kolay ve Garanti Bankası tarafından müşterilerinin rahat geri ödemesi ve düşük vade tutarlarından faydalanabilmesi için oldukça geniş kapsamlı bir ödeme yöntemleri tablosu belirlenmiştir. Garanti nakit avans işlemlerini tek bir seferde minimum 200 lira olarak, maksimum ise 20.000 lira olarak belirlenmiştir. Fakat bu işlemi Garanti Bankası Paramatik lerinde 2.000 liraya kadar yapabilmektesiniz.

Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?
3.000’i aşmış Garanti Paramatik,
Alo Garanti,
Garanti Bankası İnternet Şubesi

garanti-avans-faiz-oranı

Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans Faizi
Bankalarda sürekli olarak güncellenen faiz tabloları belirlenir. Fakat önem verilmesi gereken bir konu varsa oda taksit sayısına yani vadeli ay süresine göre faiz değişimidir.
Garanti Bankası Aylık Avans Faiz Oranları
2-11 ay için faiz oranı %2.12
12 aylık faiz oranı, %1.19
18 aylık faiz oranı, %1.19
Ve 24 ay faiz oranı ise %1.19 olarak farklılık göstermektedir.
Ayrıca Taksitli Nakit Avans İşlemi yapıldığı gün, erken kapama gibi işlemleri banka tarafından kabul edilmeye bilmektedir. Erken veya kısmi kapamalarda vadesi geçen taksitlerin faizleri geri ödenmez. Taksitli Nakit Avans kapaması sadece Alo Garanti hizmeti üzerinden yapılabilir, diğer ödeme yöntemleri kapatma işlemi için yeterli değildir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz faiz şablonları örnek olarak belirtilmiş olup, güncel faiz oranlarını garanti bankası resmi İnternet sayfası, Alo garanti ve banka şubeleri gibi hizmet yöntemlerinden öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans – Garanti
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir