Türkiye Finans Çeyiz Hesap

Türkiye Finans Çeyiz Hesap

Türkiye Finans Çeyiz Hesap seçeneği ile Devlet destekli çeyiz hesabı açabilir, evlilik döneminde ekonomik olarak zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Türkiye Finans Bankası şubelerine giderek oldukça kolay ve güvenli bir şekilde çeyiz hesabı açtırabilirsiniz. Yirmi yedi yaş altında olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için düzenlenen devlet katkılı çeyiz hesabı, yüzde yirmi devlet katkısı sağlıyor.

Nasıl Açılır?

Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerine giderek, çok kısa bir süre içerisinde Devlet destekli çeyiz hesabı başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın Müşteri temsilcileri size detaylı bilgi paylaşımı yapacak ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını verecektir.

Koşullar

Yirmi yedi (27) yaş öncesi ilk evliliğin yapılması gerekiyor. Ayrıca çeyiz hesabı uygulaması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için düzenlenmiştir. Aylık ödeme yapma seçeneğini kullanan hesap sahipleri, ayda en az yüz (100) TL. Gibi bir ücret ödemesi gerekiyor. Tüm ödeme seçenekleri için, aşağıda sunulmuş seçenekler başlığına göz atınız.

Ödeme Seçenekleri

Aylık ödeme yapma şansına sahip olunduğu gibi, üç aylık düzenli ödeme imkanına sahip olunmaktadır. Aylık olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılar en az yüz (100) lira ödeme yapmaları gerekecektir. Üç aylık düzenli ödeme seçeneğinden yararlanmak isteyen kişiler ise üç yüz (300) lira ödeme yapmaları gerekecektir.

Katılımcının gecikmeli ödeme yapması durumunda aylık ödeme yapıyorsa, yıl içinde en fazla üç kere gecikmeli ödeme yapabilecektir. Üç aylık düzenli ödeme imkanından faydalanan katılımcı kişi, yıl sonuna kadar bir defa gecikmeli ödeme yapabilir. Bu süreleri aşan kişi ya da kişiler devlet katkısından yararlanma şansına sahip olamayacaktır. Bu nedenle Kredibanka.Org ailesi olarak, her zaman olduğu gibi ödemelerinizi zamanında yapmanızı tavsiye ederiz. Devlet destekli çeyiz hesabı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için, ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca çeyiz hesabı şartları başlıklı yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Ceyiz-hesap-turkiye-finansYukarıda sizler için açıklamış olduğumuz “Türkiye finans katılım bankası çeyiz hesap başvurusu” başlıklı konu, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. İlgili konu hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Türkiye Finans Çeyiz Hesap
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir