Teminatsız Kredi Kullanımı

Teminatsız Kredi Kullanımı

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin başvurularda karşısına çıkan Teminatsız Kredi Kullanımı hizmetini hangi bankalar veriyor? Ayrıca şartlar ve koşulları göz önüne alacak olursak, en kolay kredi veren bankalar hangileri yazımızı okumanızı öneririz. Ürün başvurularında teminat talebinde bulunmayan bankaları ve bu şartları öğrenmek için, sayfanın devamına göz atınız.

Teminat

Teminatsız Kredi Kullanımı

Kredi Teminatı

Banka ve finans kuruluşları tarafından, ürün talep eden müşterinin gerekli koşulları sağlamış olduğu denetlenir. Bu denetleme ya da araştırma sonucunda gerekli koşulu sağlayamayan müşteriden, her hangi bir teminat talep edilir. Bunlara örnek vermek gerekirse; konut, taşıt, maaş ya da bunlara benzer rehinler istenebilir. Bu gibi durumlara sadece gerekli koşulları yerine getirmemiş müşteriden değil, yüksek bütçeye sahip ürün talebinde bulunanlar ya da buna benzer durumlarda talep edilebiliyor. Peki “Teminat vermeden veya göstermeden kredi çekebilir miyim?” Hemen cevap vermeye çalışalım.

Nasıl Çekilir?

Öncelikle başvuru aşamasında ki aranan şartların başında Bireysel Kredi Notu gelmektedir. Genel olarak bankalar ve finans kuruluşları kredi puanı yüksek olan müşterilerinden her hangi bir şekilde teminat ya da rehin talep etmeyebilir. Bu nedenle kredi notunuzu ödemelerinizi zamanında yaparak, yüksek tutmanızı önemle tavsiye etmekteyiz. Dilerseniz ilgili konumuza göz atın ve detayları ile inceleyiniz.

Bir diğer seçenek ise, maaşınız ya da Düzenli Gelir Belgesi göz önüne alarak başvuruda bulunmak olacaktır. Örneğin Maaşın Kaç Katı Kredi Alırım başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Maaş ya da gelirin, taksitleri karşılama şansı bulunan başvurularda bu gibi talepler istenmeyebilir.

Hangi Bankalara Başvuru Yapayım?

Aşağıda konut, taşıt ya da bireysel ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bankalar verilmiştir. Bu şirketler aracılığı ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz.

  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • Vakıfbank
  • Aktif Bank
  • Halkbank
  • Ziraat Bankası
  • Türkiye İş Bankası
  • TEB ( TürkEkonomi Bankası)
  • HSBC

Ve daha bir çok bankadan bu ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Son olarak yayımlanan bu kaynağı bilgilendirme amacıyla paylaşmış olduğumuzu ve ilgili konu hakkında detaylı bilgiye, tercih edeceğiniz banka tarafından ulaşabileceğiniz konusunda uyarıda bulunmak istiyoruz. Saygılarımızı sunar, paylaşımları çevrenizle paylaşmanızı rica ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.