TEB She Card Başvurusu

TEB She Card

Sadece kadınlara özel kart sloganı ile hizmet verilen “TEB She Card“, TEB (Türk ekonomi bankası) tarafından sunulan kredi kartı hizmeti’dir. Son günlerde bir çok bayanın İnternet ortamında bankanın kadınlara özel olarak sunmuş olduğu bu kredi kartı için araştırma yaptığını gördük ve bugün sizlere “She Card” hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapma kararı aldık. Öncelikle bu kredi kartına nasıl başvuru yapılır onu anlatalım, sonra avantaj ve özellikleri hakkında kısaca bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

TEB She Card Başvurusu

Öncelikle başvuru yapmanın en kısa ve hızlı yoluna, yazının altına eklemiş olduğumuz görsel (Resim) yönlendirme sayesinde ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Resme tıkladığınız an TEB resmi İnternet sayfasına yönlendirilir ve burada sizden sadece “Vatandaşlık numaranız ve adınıza kayıtlı cep telefonu numaranız” istenir. Bu iki bilgiyi girdikten sonra artık işiniz çok basit. Bu işlem sonrası banka sizinle irtibata geçecek ve olumlu sonuçlanması halinde, en kısa süre içerisinde “TEB She Card” elinize ulaşacak ya da şubeden kendiniz alabilme şansına sahip olacaksınız. Başvuru yöntemleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, yazımızın devamına göz atmanızı tavsiye ederiz.3506737-2TEB şubelerinden kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay bir şekilde yapılır. Bu nedenle size en yakın yerel şubesine giderek “She Card Başvurusu” yapma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası aracılığı ile, kredi kartı başvurusuhakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

She Card Avantajları

TEB Bonus kredi kartının sahip olduğu bütün özelliklere sahip She kartınız ile, daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bir çok harcamanın %5 daha fazla bonus kazandırır ve ekstra taksitlerden yararlanma şansına sahip olursunuz. TEB She Card Avantaj ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için, Kampanyalar sayfasını kullanmanız yeterli bir işlem olacaktır. Çocuk giyiminden, sağlığa, kozmetikten, cilt bakımına daha bir çok alışverişte oldukça büyük kampanyalar ve avantajlar dünyası sizleri bekliyor. Hemen bir She Kart sahibi olun, ayrıcalıklar dünyasından yararlanma şansına sahip olun. Bankanın sunmuş olduğu diğer TEB Kredi Kartları hakkındabilgi almak için, ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kampanya ve avantajlar üzerinde TEB bankası değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım sadece bilgi amaçlı olarak verilmiş ve kampanya ya da koşulların sitemiz ile her hangi bir alakası yoktur.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.