TEB Kredi Kartı Limitini Arttırmak

TEB Kredi Kartları
Türkiye bankacılık hizmet sektörü lider bankaların dan TEB (Türkiye ekonomi bankası), geliştirmiş olduğu bankacılık teknolojisi ile oldukça kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Banka müşterilerine kredi ve kredi kartı gibi hizmet kampanyaları ve çok avantajlı ödeme seçenekleri sunarak, gücünü her gün katlamaktadır. TEB özellikle kredi kartı hizmeti sunumun da, oldukça ileri seviyede bankacılık tekniklerinden yararlanması ve üye iş yerlerinde yapılan harcamalara özel avantajlar sunmasıyla lider bankalar sıralamasına girmiştir. Banka eğitimli, genç ve dinamik kadrosu ile müşteri memnuniyeti kalite politikasını oldukça benimsemiş personellerinin üstün performansı ile müşteri seviyesindeki artışı her geçen gün arttırmaktadır. Banka kredi kartı hizmetlerini yurt içi ve yurt dışında rahatlıkla kullanma şansı vermektedir. Ayrıca üye iş yerlerinde yapacağınız bir çok harcamanıza ek olarak kazanacağınız bonus puanlar ile bir sonraki alışverişlerinizi bedava yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sizde hemen TEB kredi kartı başvurusu yapıp, bankanın oldukça popüler ve avantajlı kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Limiti Yükseltmek
Bankaya yapılan başvuru sonrası belirlemiş olduğunuz adrese ulaşan kredi kartı ile dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ülkemizde bankacılık faaliyetlerini sürdüren kuruluşların sayısının oldukça fazla olması ile bireyler hangi bankanın kredi kartın’dan hizmet alacaklarını şaşırmış durumdadır. Bir çok kişi birden fazla kredi kartı sahibi olmakta ve her biri ile ayrı, ayrı harcamalar yapmaktadır. Fakat sahip olduğunuz tüm kredi kartlarını iptal ettikten sonra ”TEB kredi kartı limiti arttırma talebi” sağlarsanız, bir çok kart ile yapabileceğiniz tüm işlemleri Türk Ekonomi Bankası kredi kartı ile sağlama şansına sahip olursunuz. Belirtmiş olduğumuz tüm bu nedenler dolayısı ile hemen sizde bankaya başvuruda bulunup kredi kartı limitinizi yükseltme işlemi sağlayabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları
Banka müşterilerinden direkt olarak TEB kredi kartı düzenli limit artış talebi almaktadır. Bu talep doğrultusunda bankanın yapacağı değerlendirme olumlu sonuçlanması durumunda, kredi kartınızın limitini düzenli olarak banka tarafından sağlanacak işlemler ile arttırma yoluna gidilecektir. TEB kart limiti arttırma talimatı vermek için sizde hemen ”LIMIT yazıp 4616’ya” bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Göndermiş olduğunuz kısa mesajlar Turkcell ve Avea kullanıcıları için KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL olarak yansıtılırken, Vodafone kullanıcılarına KDV ve ÖİV dahil 0.4 TL olarak yansıtılmaktadır. Tüm bu telefon operatörleri, katılım mesajları birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.