TEB Kiralık Kasa Ücreti 2016

TEB Kiralık Kasa Hizmeti

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve anında bankacılık hizmetleri ile sürekli büyümeye devam etmekte olan bankalarımız arasındadır. TEB bankacılık teknolojisine son derece önem vererek, müşterilerini artık şubelerde sıra bekleme gibi dertlerden kurtarmayı hedeflemektedir. Bankanın teknoloji uzman ekibi cep bankacılık, İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi çağdaş hizmetleri en üst seviyede bir sistem ile sürdürmektedir. Tüm bunların yanı sıra TEB, müşterilerine kasa kiralama hizmeti’de vermektedir. Türk ekonomi bankası müşterilerine değerli evrak veya eşyalarını güvenle saklayacağı bir kasa hizmeti vermektedir. Son derece önem vermiş olduğu bu hizmet karşılığında elbette ki, TEB kiralık kasa ücreti talep etmektedir. TEB Kiralık Kasa Ücreti yıllık olarak alınır ve her yıl yenilenmesi yapılabilmektedir. Ayrıca kasa ücretinin yanı sıra yılda sadece bir kereye mahsus olarak müşterilerden depozito alınmaktadır. Bu depozito kasa hizmet bitiminde, tekrar müşteriye iade edilmektedir. Bankanın kasa kiralama ücretleri aşağıda verilmiş ve bu rakamlara BSMV ücreti dahil edilmiştir.

 

TEB Kiralık Kasa Ücreti 2016

Türk ekonomi bankasında yukarıda belirttiğimiz gibi kiralama bedeli yıllık olarak talep edilmektedir. Ayrıca TEB Kiralık Kasa Ücreti kasaların ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Buna göre TEB büyük boy kiralık kasa ücreti 367.50 TL olarak değer bulmaktadır. Orta boy kiralık kasa fiyatı 288.75 lira olurken, küçük boy ise 236.25 lira olmaktadır. Bu fiyatlar haricinde hizmeti almaya başladığınız tarihte verilmesi gereken depozito ücreti ise 225.00 TL.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz TEB Kiralık Kasa Ücretleri 2016 yılı için belirlenmiş liste fiyatıdır. Türk Ekonomi Bankası (TEB) fiyat ve koşullar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bankanın kiralık kasa hizmetinden faydalanmak için en yakın şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sırasında güncel oranlara, banka personeli yardımı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TEB Kiralık Kasa Ücreti 2016
Puan
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir