TEB Kartsız Para Çekme ATM’den Nasıl Yapılır?

TEB (Türk Ekonomi Bankası) müşterileri, atm’den kartsız para çekme işlemi nasıl yapar? TEB kartsız para çekme özelliğini sadece bir dakika içinde kullanabilirsiniz! Kredi veya banka kartını herhangi bir yerde unutan banka müşterileri, “TEB QR kodu” kullanarak, bir dakika içerisinde nakit para çekebiliyor. Detayları inceleyip, işlemi anında gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Kartım Yok, Bankamatik’ten Para Çekebilir miyim?

Evet! Türk Ekonomi Bankası, bankamatik cihazları üzerinden ortalama bir dakika içerisinde nakit para çekebilirsiniz. Nakit para çekmek için ihtiyaç duyacağınız bazı materyaller olacaktır. Bunları şu şekilde sıralayalım;

 • Sistemi destekleyen (kamerası bulunan) akıllı bir cep telefonu,
 • Cep telefonuna yüklü “mobil uygulama,
 • TEB banka hesabı,
 • Yeterli bakiye,
 • TEB Atm (bankamatim) şubesi.

ATM’den Nasıl Kartsız Para Çekilir?

Bu sistemi kullanmak son derece basit ve güvenli bir işlemdir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler elinizde mevcut ise hemen para çekebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz yönergeleri kullanarak, ortalama bir dakika içerisinde “atm’den kartsız nakit para” çekebilirsiniz.

teb atm kartsiz para cekme

TEB atm’den kartsız para çekme

TEB Kartsız Para Çekme Hizmeti

Kartsız nakit para çekmek için hemen bir TEB atm şubesi bulunuz. Bankamatik üzerinden, mobil şube ile para çekmek için aşağıda verilen maddeleri uygulayınız.

 • Cep telefonu üzerinden “Mobil şube” girişi yapınız.
 • Burada karşımıza çıkacak olan QR para çekme menüsünü işaretleyiniz.
 • Ardından paranın çekileceği hesabı seçiniz.
 • Çekmek istediğiniz nakit para miktarını belirleyiniz.
 • Atm cihazının üzerinde bulunan qr para çekme özelliğini aktif ediniz.
 • Son olarak bankamatik ekranına gelecek olan kare kodu, cep telefonu üzerinde açılacak olan kamera yardımı ile okutunuz.

Artık atm’nin nakit vermesini bekleyiniz. Kısa bir sayım işleminin ardından, talep etmiş olduğunuz tutar tarafınıza sunulacaktır. Parayı, doğru ve eksiksiz aldığınızdan emin olunuz. Yaşanacak olağan dışı bir olay sonrası lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Müşteri danışmanları konu hakkında hızlıca yardımcı olacaktır. Teb müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenmek için alt satıra eklenen linke göz atınız.

https://www.kredibanka.org/teb-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

Türk ekonomi bankası müşterisi olanlar için hesap numarası sorgulama içeriği hazırladık. Bu içeriğimize bir alt satırda bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz. İlgili sayfaya göz atarak, hesap numaranıza nasıl ulaşacağınız hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

TEB Hesap Numarası Öğrenme

Bankamatik’ten Banka Kartı Olmadan Para Çekme

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra artık ihtiyacınız olan paraya ulaşabilirsiniz. Bu hizmet için banka herhangi bir komisyon ücreti ya da işlem bedeli talep etmiyor. Yalnız, hizmeti vadesiz mevduat hesabı üzerinden yapanlar için geçerli olacaktır. Şayet kredi kartı veya diğer hizmet almış olduğunuz kredili hesaplarınız üzerinden para çekerseniz, buna göre bir işlem ücreti alınabilir. Bu konu hakkında kafanıza takılan tüm soruları, aşağıda bulunan yorum yapma kutucuğuna yazabilirsiniz. Ayrıca TEB kredi kartı limitini arttırmak için lütfen satır sonuna bıraktığımız sayfayı kontrol ediniz.

TEB Kredi Kartı Limitini Arttırmak

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.