TEB Evlilik Kredisi Başvuru Şartları ve Seçenekleri

Evlenecek çiftlere müjde gibi haber TEB’den! Düğün ve nikah masraflarını, TEB evlilik kredisi ile karşılayabilirsiniz. TEB evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru yöntemleri hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

TEB Evlilik Kredisi Avantajları

TEB (Türk Ekonomi Bankası) her geçen gün yeni bir bankacılık hizmeti vermeye devam ediyor! Banka tarafından sunulan kampanyalı ürünler ve avantajlı seçenekler, bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Bugün sizlere bankanın evlilik hayali kuran gençler için sunmuş olduğu ”evlilik kredisi kampanyası” hakkında bilgiler vereceğiz.

Uzun süredir müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar düzenleyen banka, bir ilke daha imza attı! Banka tarafından sunulan bu ürünün faiz oranları, piyasa etkilerinden zarar görmüyor. Yani krediyi almış olduğunuz faiz oranları, ödeme yaptığınız süre boyunca sabit kalmaktadır. Üstelik 36 aya varan vade seçeneği mevcuttur. İhtiyaca özel bireysel ihtiyaç kredi kampanyası ile bir çok kişinin hayalini kurduğu faiz oranları ve vade seçenekleri sunuyor. Yüzde 1.80 faiz oranı ve sadece %0.5 kredi tahsis ücreti ile anında kredi imkanı sunuyor. Üstelik bu kredili ürüne sadece 24 saat içerisinde sahip olabilirsiniz! Müşterinin ihtiyacına özel olarak sunulan bireysel ihtiyaç kredisi ürünleri için bir kaç evrak ve belgeyi tamamlamanız yeterli olacaktır.

Evlilik Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

TEB evlilik ve diğer bireysel ihtiyaç kredilerine başvurmak çok kolay! Başvuru yapmak için kullanabileceğiniz bir kaç yöntem vardır. Bu yöntemler arasında en çok kullanılanları şu şekildedir; İnternet şubesi, mobil uygulaması, telefon bankacılığı, yerel şubeler. TEB İnternet şubesine giriş yapmak için gereken bilgiler TEB İnternet şubesi giriş sayfasında belirtilmiştir. Dilerseniz bankanın size en yakın yerel şubesini ziyaret ederek, konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, konu hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz merak ettiğiniz tüm bu soruları, aşağıya yorum bırakarak bizlere sorabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri telefon numarası

Ayrıca dilediğiniz zaman kredi borcunu sorgulama şansına sahip olduğunuzu unutmayınız. Yani sürekli olarak kredi borcunuzu ve taksit süresi ile ödeme planı hakkında bilgi alabilirsiniz. TEB kredi borcunu sorgulama sayfasından bilgi alabilirsiniz.

TEB Bankası Düğün Kredisi

Banka dünya evine girmek isteyen müşterisi olsun ya da olmasın bir çok kişiye bu imkandan faydalanma seçeneği sunuyor. Yine banka tarafından sağlanan bu kampanyalardan yararlanmak için müşterisi olmanız zorunlu değildir. Dilerseniz başvuru esnasında müşterisi olabilir ve başvurunuzu bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Yeni müşteri olma başvuruları gerçekleştiren insanlar, bu kredi seçeneklerinden faydalanma imkanına sahip olmaktadır. TEB evlilik kredi başvurusu gerçekleştirmek için bir çok seçenek sunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz bir kaç seçeneği kullanarak, anında TEB evlilik kredisine başvuru yapabilirsiniz. Konu hakkında merak ettiklerinizi bu sayfanın alt kısmına yazabilirsiniz. Uzman kadromuz ve diğer takipçilerimiz tarafından sorularınıza en kısa süre içerisinde yanıt verilecektir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.