TEB EFT Ücreti 2016

TEB EFT ücreti 2016 yılı için vermiş olduğumuz fiyat tablosu farklılık gösteriyor. Şimdi sizlere 2017 yılı fiyat tablosu hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışalım. TEB (Türk Ekonomi Bankası) para transferi hizmetleri oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde işlem görüyor. Mevduat hesabı ve kredi kartı ile yapılan EFT işlemlerinden bazı ücretler talep edilebiliyor. Farklı bankalara yapılan bu para transferi işlemleri, bir çok banka tarafından ücretli olarak sunuluyor. Türk Ekonomi Bankası’da bu hizmet karşılığında müşterilerinden ufakta olsa bir ücret talep edebiliyor. Dilerseniz bu hizmet bedellerini aşağıda detayları ile sıralayalım.

TEB EFT Ücreti 2016 -2017 Güncel

Türk Ekonomi Bankası (TEB) EFT Ücreti 2017 yılı verileri şu şekilde gerçekleşmektedir.

  • TEB Hesaptan EFT Ücreti asgari 30.00 lira olmaktadır,
  • Azami tutarı olarak belirlenen rakam 300.00 TL.
  • İsme gelen EFT’lerin aynı gün hesaba yatırılma ücreti ise asgari 30.00 TL.
  • Azami 250.00 TL’dir.
  • Telefon bankacılığı ile yapılan bu işlem ücreti ise 10.00 TL’dir.
  • CEPTETEB mobil şubeden yapacağınız elektronik fon transferi işlemleriniz için banka herhangi bir işlem ücreti talep etmez.

CEPTE TEB İnternet Şubesi aracılığıyla yapılan işlemlerden para alınmamaktadır. Yalnız bu işlemi kredi kartı ile tek çekim olarak gerçekleştirdiğinizde azami 3.00 lira gibi bir işlem ücreti alınabilmektedir. Diğer türlü bu işlem için TEB bankası herhangi bir işlem ücreti talep etmez. Bireysel İnternet şubesinden, farklı bankalara yapacağınız para transferi işlemleriniz için ise azami tutar 5.00 Türk lirası olacaktır. Aynı hizmet türünden yapılan geç ödemeli EFT işlemleriniz için ise 5.00 TL. komisyon ücreti alınmaktadır.

TEB EFT Ücreti 2016

TEB EFT Ücreti 2016

Yukarıda belirtmiş olduğumuz TEB EFT Ücreti 2016 yılı verilerini banka değiştirme hakkına sahiptir. Bu işlemeleri yaparken dikkat etmeniz gereken basit bir husus vardır. Örneğin Mobil bankacılık girişi yaptığınız ve ”Para Transferleri” menüsüne tıkladınız. Burada gerekli olan tüm bilgileri ve işlem tutarını belirlediniz. Bundan sonra yapacağınız para transferi işlemi için belirlenen komisyon tutarı aşağıda zaten belirtilecektir. ”İşlem Ücreti” adı altında bir fiyat gösterilecektir. Belirtilen bu tutar, aslında yapacağınız işlem için alınan komisyon tutarı olmaktadır. Bu uyarı bir çok banka tarafından, her işlemde gösterilmektedir. Yani tek, tek bankaların transfer işlemleri için almış olduğu ücretleri kontrol edeceğinize, transfer işlemi onayı vermeden bilgileri girip işlem tutarını görebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.