Türk Ekonomi Bankası EFT İşlemleri

TEB (Türk ekonomi bankası) hesaplarınız arasında, Türkiye’de yer alan herhangi bir banka hesabına anında para transfer edebilirsiniz. TEB Telefon şubesi 0850 200 0 666,İnternet şubesi veya bankanın şubeleri aracılığı ile kolayca ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. EFT (elektronik fon transferi) para transferlerinizi İnternet şubesinde vadesiz hesabınız ve kredi kartınızdan anında gerçekleştirebilir, dilediğiniz takdirde ileri tarihli EFT işlem talimatı verebilirsiniz. Dilerseniz düzenli EFT talimatı verebilirsiniz. Anında EFT işlemi gerçekleştirebilmek için tek ihtiyacınız olan, alıcının adı ve soyadı olacaktır. TEB EFT Ücretleri yapılan işleme göre farklılık göstermektedir.

 

TEB (Türk Ekonomi Bankası) EFT Saatleri 2016

TEB (Türk Ekonomi Bankası) belirli saatler aralığında EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre TEB  EFT Saatleri 2016 yılı içinde sabah saat 09:00’da başlayıp, akşam saat 17:45’den sonra sona ermektedir. Yalnız saat 16:00 sonrası bankanın İnternet şubesi üzerinden yapılan EFT işlemleri için, mevcut ücret haricinde ayrıca geç EFT işlem komisyonu alınmaktadır. Buna göre İnternet şubesinden bu işlemi gerçekleştirecek müşterilerin, saat 16:00’dan önce hizmet almaları halinde, geç işlem ücreti ödemek durumunda kalmayacaklardır. Elektronik Fon Transferi işlem ücretleri için yukarıda belirtmiş olduğumuz linkten yardım alabilir, daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın aşağısında bulunan yorum butonu ile sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz TEB  EFT Saatleri 2016 yıl verileri hakkında banka değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Elektronik Fon Transferi (EFT) işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz her adımda geçerli bilgiler hakkında detaylı olarak bilgilendirme yapılacaktır.

TEB EFT Saatleri 2016
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir