TEB Çalışma Saatleri 2016

TEB Şubeleri Çalışma Saatleri

TEB (Türk ekonomi bankası) müşterilerine sağlamış olduğu kaliteli bankacılık hizmetleri ile sürekli olarak gündemde kalmayı başaran ve son zamanlarda düzenlemiş olduğu kredi ya da kredi kartı kampanyaları ile oldukça dikkat çeken bir banka olma özelliğini taşımaktadır. Bugün sizlere son günlerde sosyal medya ve forum sayfaların da oldukça sık rastlamış olduğumuz “TEB şubeleri saat kaçta açılıyor?” Ya da “TEB saat kaçta kapanıyor?” Sorularının cevabını vermek için gayret sarf edeceğiz.

TEB Mesai Saatleri 2016

TEB (Türk ekonomi bankası) mesai saatleri sabah 09:00 ile akşam 17:30 arasında hizmet vermektedir. TEB şubeleri gün içerisinde belli bir saat bankacılık hizmeti vermeyi durdurur. Bu saatler içerisinde neredeyse tüm bankalar aynı şekilde hizmet vermeyi durdururken, öğle saatleri yemek ya da ihtiyaç molası olarak belirlenmiştir. “Bankalar öğlen kaçta açılıyor?” Sorusunun cevabını merak ediyorsanız, lütfen sayfanın devamında görünen yazımızı okumaya devam ediniz.

TEB Öğle Molası Kaç Saat?

Türk ekonomi bankası öğle saatlerinde mesaiye bir saat ara vermektedir. Öğle paydosu saat 12:30 ile 13:30 arası verilirken, bu saat içerisinde banka personelleri yemek, dinlenme, çay ya da wc gibi ihtiyaçlarını giderir. Bu nedenle bu tip bilgiler veren sitelerin bir çoğu, bankaların saat 09:00 ile 17:30 arası hizmet verdiğini belirterek aslında insanları yanıltıyor olmaktadır. TEB bir çok şubesi öğle arası vermekte fakat, bu tüm şubeleri için geçerli değildir. Bankanın diğer bankalar gibi sürekli olarak hizmet veren ya da hafta sonları bile hizmet veren şubeleri var olmaktadır. Bunlar özellikle havalimanları ya da sınır kapıları gibi bölgelerde faaliyet gösterir. Ayrıca banka aracılığı ile TEB Mesai saatleri dışında bankacılık hizmeti alabileceğiniz, bir çok hizmet noktası vardır. Bunlar aşağıda örnekler halinde gösterilmektedir.

Teb-mesai-saatleriTeb mesai saatleri hakkında vereceğimiz bilgiler bunlardır. Yine de sormak ya da eklemek istediğiniz her türlü içeriği, yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. Bizi destekleyen herkese teşekkür ederiz. Kredibanka.org

TEB Çalışma Saatleri 2016
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir