Vakıfbank Bireysel Emeklilik Genel Müdürlüğü

Vakıfbank Bireysel Emeklilik Genel Müdürlüğü

Oldukça kaliteli bir ortamda varlığını sürdüren Vakıfbank Bireysel emeklilik genel müdürlük binası, İstanbul Beşiktaş Ortaköy semti sınırları içinde yer almaktadır. Konum itibariyle oldukça kaliteli ve otoriter bir yapıya sahip olan bu semt sınırları, binanın genel havasına oldukça etkilemektedir. Öncelikle genel müdürlük binası açık adresini ve iletişim bilgilerini vermek istiyoruz.

Vakıfbank Bireysel Emeklilik Genel Müdürlük Binası Açık Adresi

Muallim Naci Cad. No:22 Ortaköy, 34347 Beşiktaş / İSTANBUL

Tel: (0212) 310 37 00

Faks: (0212) 310 39 99

Çağrı Merkezi : 444 9 237

Email:info@vakifemeklilik.com.tr

Genel müdürlük binası yetkililerine bu iletişim bilgileri aracılığı ile, çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşma şansına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. İstanbul boğazı manzarasına sahip bu yapı, oldukça görkemli ve lüks bir inşa alanına sahiptir. Yalnız aracı ile gidecek kişiler için bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Beşiktaş oldukça yoğun bir trafiğe sahip olduğu için, lütfen toplu taşıma araçlarına binmeye gayret ediniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri telefon numarası hattına ulaşmak için, bu konu ile ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Vakıfbank Bireysel Emeklilik Genel Müdürlüğü
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir