Şirketlere Özel Ticari Kredi Kartı

Kobi ve şirketlere özel ticari kredi kartı, bir çok raporlama ve limit özellikleriyle sunuluyor. Bankalar ve finans kuruluşları bu kredi kartı cinsini farklı koşullar talep ederek sunar. Ayrıca normal kredi kartlarından daha farklı ve kapsamlı özellikler sunulur. Tüm detayları bu sayfada bulabilirsiniz.

sirketlere ozel ticari kredi karti

şirket çalışanlarına özel kredi kartları

Şirketlere Özel Ticari Kredi Kartı

Kredi kartı, bir çok kişi tarafından taksitli ve nakit ihtiyaçları hızlıca gidermek için bir çok kişi tarafından kullanılan ödeme aracıdır. Bu kartları bir çok kişi gibi şirketler ve bu şirket çalışanları kullanıyor. Finans Kuruluşları bu sebeple şirketlere ve şirket çalışanlarına özel kredi kartları düzenlemiştir. Bu kartlar, banka personeli tarafından şirketler gezilerek tanıtılır. Tanıtımı yapılan kart özellikleri şirket tarafından beğeni alırsa, anında başvuru işlemi gerçekleştirilir. Bu beğeniler genelde kampanya ve avantajlar göz önüne alınarak belirlenir. Şirket çalışanları için hal böyle olurken, şirketler için ise bir çok özellik göz önüne alınır. Şimdi ise şirketlere ve şirket çalışanlarına özel kredi kartı avantaj ve kampanyaları hakkında bilgi verelim. Bankalar tarafından sunulan bu hizmetlere nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek için başvuru sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kobi Şirket ve Çalışanlarına Özel Ticari Kredi Kartı

Ticari kredi kartı ile şirketin tüm harcamalarını yapabilirsiniz. Ticari kredi kartı seyahat, konaklama, akaryakıt ve temsil giderleriniz gibi tüm harcamalarınız için ödeme kolaylığı sağlar. Aynı zamanda bu kartı kullanarak, şirket çalışanlarının yapmış olduğu tüm harcamaları detaylı bir şekilde inceleme şansına sahip olursunuz. Oldukça geniş kapsamlı özellikleri bünyesinde barındıran ticari kart, şirketin yapısına göre avantajlı seçenekler sunar. Geniş avantajlı özellikleri sunan bu kartlar, şirketler tarafından yoğun talep görmektedir. Dilerseniz biraz da özelliklerine göz atalım.

Ticari kartın özellikleri nelerdir?

Şirketlere özel ticari kredi kartı sahiplerine özel olarak sağlanan geniş kapsamlı avantajlar ve kampanyalar vardır. Özellikle sunmuş olduğu ayrıcalıklı özellikler sayesinde, bir çok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Dilerseniz bunların bazılarına hemen göz atalım;

  • Kişisel harcamalar ve iş harcamalarını kolay bir şekilde ayırabilirsiniz. (Bireysel, kendinize özel yapmış olduğunuz harcamalar ile şirketiniz ve bu şirketin vermiş olduğu görevler süresince yapılan harcamaları ayırt edebilirsiniz.)
  • Raporlama seçeneği ile nakit akışının sürekli olarak kontrol altında tutulmasına yardımcı olur.
  • Özel avantaj ve indirim kampanyaları ile masrafları en aza düşürür.
  • Tüm harcamalar için vadeli ödeme yapma şansı sunulur. Yapılan harcamalar taksitli ödenebilir. (Bankalar ve finans kuruluşlarına göre değişiklik gösterebilir.)
  • Tüm çalışanlarınız için farklı limitler belirleyerek, yapılacak olan harcamaların sizin belirlemiş olduğunuz seviyelere göre yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kredi kartının geçerli olduğu her yerde bu kartları kullanabilirsiniz.
  • Diğer şirketler tarafından sunulan özel avantajlar ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Kart üzerinde kart sahiplerinin adının yazılmasının yanı sıra şirket unvanı da yazar.
  • ATM cihazlarından nakit avans ve para çekme işlemleri yapılabilir.
  • Faiz oranları diğer kredi kartlarına göre oldukça düşüktür.
kobilere kredi

kobilere kredi veren bankalar

Kobi şirketler bu hizmeti tercih ederek, finansal durumunu çok daha iyi bir şekilde takip edebilir. Para durumunu yönlendirebilmek için ticari kart kullanımını tercih ediliyor. Ticari kartları, şirket çalışanlarınız üzerine çıkartarak, personelin yaptığı harcamaları takip edebilir ve sürekli nakit işlem yapmak yerine, çok daha kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Kart özellikleri, bankalar tarafından sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirilebiliyor. Ticari şirket ve çalışanları için sunulan bu kredi kartları hakkında merak ettiğiniz diğer soruları bizlere sorabilirsiniz. Sorular ve yorumlar yapmak için sayfanın en alt kısmını kullanabilirsiniz. Dilerseniz bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir, beğeni ve yorumlarınızı diğer takipçilerle paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için kredi kartları kategorisine bakınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.