Sigortasız Çalışanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışıyorum ama sigortam yok, kredi kartı alabilir miyim?” Bugün sizlere sigortasız çalışanlara kredi kartı veren bankalar hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapacağız. Dilerseniz aklınıza takılan soruları bize yöneltebilirsiniz. Soru sormak için lütfen sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlama özelliğini kullanınız.

Sigortasız Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bugün sizlere sigortasız çalışıp kredi kartı sahibi olmak isteyen kişiler hakkında bir kaç bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağım. Öncelikle sigortasız çalışanlara kredi kartı veren bankalar bir kaç evrak ile birlikte başvuru taleplerini değerlendirmeye alıyor. Örneğin her hangi bir iş yerinde işçi olarak çalışmaktasınız ya da serbest meslek sahibisiniz ve sigortanız yok. Bu gibi durumlarda kesinlikle kafanızda kredi kartı alamam gibi bir düşünce oluşmasın. Bunun sebebi ise sigortasız olarak ta kredi kartı veren bankaların olmasıdır. Özellikle daha önce herhangi bir bankanın kredi kartını kullanmış olduğunuzu var sayarsak, bu sonuca göre kredi kartı almanız yüksek bir ihtimaldir. Ayrıca öğrenci olarak çalışıyor yani herhangi bir kurumda eğitim alıyor aynı zamanda çalışıyorsanız, kredi kartı başvurularında oldukça şanslı bir durumdasınız demektir.

sigortasiz calisanlara kredi karti

Bankalar eğitim alan öğrencilere özel kredi kartı seçenekleri bile sunmaktadır. Eğer öğrenciyseniz yıllık kart aidatı talep edilmeyen kredi kartlarının, tam size göre olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bankalar kredi kartları konusunda bazı belge ve evrak talep etme haklarına sahiptirler ve başvuru taleplerinde incelenen ilk konu ”kredi notu sorgulama” işlemi olabilmektedir. Daha önce herhangi bir bankanın kredi ya da kredi kartı gibi hizmetlerinden yararlanmış olabilirsiniz. Bu gibi bir hizmet aldıysanız ve bu hizmetlerde sorunlu ödemeler yaptıysanız, büyük ihtimal ile kredi kartı talepleriniz olumsuz olarak sonuçlanabilir. Fakat dediğimiz gibi daha önceleri kart ya da kredi kullanımı gerçekleştirmiş ve bu hizmetler süresince yaşamış olduğunuz her hangi bir sorun yok ise, kredi kartı başvurunuz oldukça büyük bir ihtimal kabul görecektir.

En kolay kredi kartı veren bankalar

Sigortasız Çalışıyorum Kredi Kartı Alabilir Miyim?

Bu sorulara yukarıda ufak ipuçları ile cevaplandırılmış olup, her hangi kesin bir cevap verilememektedir. Fakat bazı bankalar sigorta değerlerine bakmaksızın gelir belgenizi gösterdiğiniz taktirde ”sigortasız kredi kartı başvurusunu” değerlendirmeye almaktadır. Sigortasız çalışanların ne tür gelir belgeleri var olmaktadır diye bir soru aklınıza gelebilir, hemen detaylandıralım. Sigortasız bir çalışan bile olsanız çalıştığınız kurum ya da kuruluş sizlere maaş yazısı düzenleyebilir.

Maaş yazısı çalışmış olduğunuz kurumda ya da kuruluşta almış olduğunuz ücret seviyesini gösteren bir belgedir. Örneğin kooperatif tarzı bir kuruluşta çalışıyorsunuz ve sigortanız yok. Kooperatifin yazı işlerinden, maaş yazısı istediğinizi talep ediniz. Daha sonra sizlere bu iş yerinde ne kadar maaş ile çalıştığınızı gösteren bir belge vereceklerdir. İşte bu belge ile bankalara gidip kredi ya da kredi kartı gibi bankanın vermiş olduğu hizmetlere başvurunuzu gerçekleştirebilir ve olumlu sonuçlarda alabilirsiniz.

Yukarıda adı geçen ”Sigortam yok kredi kartı alabilir miyim?” konulu sayfada aradığınız sorunun cevabını bulamadığınızı düşünüyorsanız, lütfen aşağıda detaylı olarak sorularınızı belirtiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, bilgi dahilinde bir aktarım yapacaklardır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Sigortasız Çalışanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda sizler için en kolay kredi kartı alabileceğiniz bankaların sıralamasını vermiş olduğumuz sayfamızın linkini paylaşmış durumdayız. Sayfamızdaki konuyu dikkatlice okumanız halinde, en kolay kredi kartına hangi banka aracılığı ile sahip olabileceğinizi rahatlıkla görebileceksiniz.

8 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.