Şekerbank Kredi Kampanyaları

Şekerbank Kredi Kampanyaları

Konut, Taşıt ve Bireysel İhtiyaç Kredileri kullanacakların öncelikli olarak “Şekerbank Kredi Kampanyaları” araştırmasını tamamlamış olması tavsiye ediliyor! Bankalar tarafından tüketicilere sağlanan finansal kolaylıklar, en çok kullanılan kredili ürünler ile başlamaktadır. Buna göre Türkiye Bankacılık sektörünün en çok kullanılan hizmetleri ve bankalar için en kârlı ürünleri “Kredi ve kredi kartı” gibi ürünlerdir. Şekerbank tarafından sağlanan kampanyalar konut, taşıt ya da bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile sınırlı kalmayıp, memurlar içinde kampanyalar düzenleniyor. Dilerseniz aşağıdaki başlıklardan, ilgili sayfalara geçiş yapabilirsiniz.


Bireysel İhtiyaç Kredisi

Hayalini kurduğunuz ya da “Acil nakite ihtiyacım var!” diyenler için, her türlü ihtiyaca özel kredi kampanyası sizleri bekliyor! İhtiyaçlarınıza göre sunulan bu hizmet, Şekerbank tarafından sağlanan avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme koşulları eklenince, oldukça dikkat çeken bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Tatil, Sağlık, Teknoloji, Ev Eşyası ya da Eğitim ve Öğretim için bir çok alanda kullanabileceğiniz bir hizmet ile karşınıza çıkan banka, oldukça kolay başvuru hizmet ağı sunmaktadır. Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapmak için oldukça geniş seçenekler sunmaktadır.

Memurlara Özel Kredi

Şekerbank, MEMURU-SEN konfederasyonu bağlantılı sendikalara üye olan memurlar için kampanyalar düzenliyor. Bu düzenlemeye katılan memurlar, oldukça avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme koşullarına sahip olabilirler. Maksimum limiti 30.000 TL olarak belirleyen banka, en yüksek vadeli taksit sayısının ise 36 ay olarak belirlemiştir. Detaylı bilgileri: BURADAN alabilirsiniz.

Konut

Hayalinizdeki eve sahip olmak için Şekerbank Konut Kredisi Kampanyası size göre olabilir! Banka 120 ay vade ile konut kredisi sunduğu bu kampanya için, sahip olacağınız eve göre limit belirleyebilir. Yine bu seçenek hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler, yukarıda paylaşmış olduğumuz linki takip edebilirler.

Taşıt

Şekerbank Taşıt Kredisi Kampanyası ile hayalinizdeki otomobile hemen sahip olabilirsiniz! 1.000 liradan, 100.000 liraya kadar maksimum limitler ile sahip olabileceğiniz bir üründür. 3 aydan, 48 aya kadar çok avantajlı faiz oranları sunulmaktadır.

Krediler

Şekerbank Kredi Kampanyaları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “Şekerbank Kredi Kampanyaları” başlıklı konumuz da adı geçen kampanyalar, Şekerbank tarafından sunulmaktadır. Banka tüm bu bahsi geçen ürünleri ve kampanyayı durdurma, değişiklik yapma ya da sonlandırma hakkına sahiptir. Bahsi geçen ürünlere ait hizmet süreleri olabilir ya da bu sürelerde belirtilen tarihlerden önce banka tarafından sonlandırılması mümkün olabilir. Detaylı tüm bilgileri müşteri hizmetleri telefon numarası ya da şubelerine giderek alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.