Seçim Bitti Dolar Düştü – Dolar Kaç Para Ediyor? 2018

2018 Yılının en olağan üstü günlerinden biri geride kaldı. Başkanlık için yapılan seçim bitti ve dolar düştü! Peki “seçim öncesi ve sonrası dolar ne kadar dı?” Biliyor musunuz? Ayrıntılara hemen göz atalım.

Seçim’den Sonra Dolar Ne Kadar Düştü?

24 Haziran, başkanlık seçimlerinin hemen öncesi 4,73 TL’ye kadar çıkmıştı. Seçim belirsizliğinin sonra ermesi ve ilk başkanın “Recep Tayyip Erdoğan” olarak seçilmesinin sabahı gözlerini açanlar, güne sürpriz dolar düşüşü ile başladı. Dolar kuru 4,73’leri görmüştü fakat 25 Haziran günü 4,63 liraya kadar düştüğü görüldü. Bu düşüş bir çok kişi tarafından sevinçle karşılanırken, akşam üstü yine yükseldiği görüldü.

secim bitti dolar ne oldu

Akşam saat 18:00 suları dolar ne kadar?

Akşam saat 19:00 sularına kadar dolar 4,69 TL’yi gördü. Oldukça haraketli günler yaşadığımız şu sıralar, dolar piyasasının daha fazla tedirginlik yaratacağı düşünülmüyor. Bir çok uzman ve ekonomist tarafından tartışılan dolar kuru, yatırımcıları da korkutuyor. Artık kimsenin dolar almaya veya satmaya yanaşmadığı dikkat çekiyor.

Şu an Dolar 4,69076155 Türk Lirası

Sizler için yapmış olduğumuz araştırmalar sonrası hazırlamış olduğumuz bu yazıyı yazarken (25.06.2018) doların değeri 4,69076155 TL olmaktadır. Dilerseniz doların gerçek ve şu anki güncel değerini öğrenmek için buraya bakınız.

dolar ne oldu

En güncel bilgileri Google’dan alabiliyoruz!

Google arama motoru üzerinden doların kaç para olduğunu anında öğrenebiliyoruz. Arama motoruna “Dolar kaç para veya ne kadar?” Yazdıktan hemen sonra karşımıza çıkan tablo, kur fiyatını ve piyasa sonuçlarına dair yazılmış haberleri getirecektir. Dilerseniz üstte belirtmiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca direk Google’a aynı soruyu sorarak, sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz seçim ve dolar piyasası hakkında daha önce yazmış olduğumuz buradaki yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.