Sanal Kart Nedir

Sanal Kart Nedir

Adı üzerinde olan sanal kart sistemi, İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde güvenli bir şekilde kullanmanıza yarayan bir sistemdir. Birçok banka sanal kart verebilir, bu asıl kredi kartı özelliklerini taşır ve başvuru durumu ücretsizdir. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İçerisinde alışverişte kullanabileceğiniz, mail, telefon, şifre vb. gibi özellikleri taşımaktadır. Bu sayede İnternet’ten alışverişleriniz de daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Sanal kart nedir? Diye merak edenler için kısa olarak İnternet’te güvenli ve hızlı yoldan alışveriş yapmak için kullanılan sanal numaradır.

Sanal Kart Nedir

Sanal Kart Nedir

Kullanımı Nasıldır?

Eğer kart numaranızı aldıysanız, içerisine herhangi bir kartınızdan para transferi yapmanız gerekmektedir. Sanal kart limiti siz ne kadar yüklerseniz, o kadar belirlenir. Sanal kart ile işiniz bittikten sonra, eğer tekrar kullanmayacaksanız veya lazımsa, normal hesabınıza da tekrar parayı aktarabilirsiniz. Sanal kart kullanımı çok kolay bir işlemidir. Alışveriş yapacağınız site için, sanal kart kısmından kart numaranız ile işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca size sunulan tüm alışveriş için puan, Bonus kazanma fırsatını da yakalayabilir, puanlarınız ile de alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneği de bulunur ve taksitlendirmede de kullanabilirsiniz. Normal kredi kartınız ile hesap kesim ve son ödeme tarihleri aynıdır.

Güvenli Midir?

Güveninizi riske atacak hiçbir unsur içerisinde bulunmaktadır. Bunun sebebi de, sanal kartınıza erişim sağlanması zordur ve sağlansa bile içerisinde miktar sizin attığınız kadardır. Yani normal kredi kartınızdan alışveriş yapacağınız kadar içerisinde para transfer ederek alışveriş yapabilir kalan parayı tekrar, kartınıza yollayabilirsiniz. Bu sayede de içerisi hep boş kalır ve hiçbir güvensizlik durumu ortaya çıkarmaz. Size ilk limitsiz olarak tanımlanır ve siz ne kadar içerisinde yükleme yaparsanız o kadar limiti bulunur.

Sanal Kart Nedir

Sanal Kart Nedir

Sanal Kart Nasıl Alınır?

Bu hizmetten faydalanmanız için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde hemen aktif olacak ve size verilen bilgiler ile içerisine para transferi yapabilecek ve alışveriş yapacak duruma gelebilirsiniz. Sanal kart alımı tamamlandıktan sonra, Güvenli birçok sitede alışverişinizi yapabilecek, hatta tam emin olamadığınız siteler için de alışveriş yaparak, sadece alışveriş yaptığınız parayı riske atabilirsiniz. Bu da size sunduğu en büyük fırsatlardan birisidir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.