Renault Kampanyalı Taşıt Kredisi

Hayalinizdeki otomobile sahip olmak için finansman desteğine mi ihtiyacınız var? İşte size fırsat! 2. El veya sıfır bir otomobil satın almak isteyenlere özel “Renault kredi kampanyaları” sizleri bekliyor! Dilerseniz hemen “kredi başvurusu” butonlarına göz atarak, ilgili kurum ve kuruluşlara göz atabilirsiniz.

Renault Taşıt Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Renault marka ve model bir araca sahip olmak için bana veya showroom kredisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınızı karşılamak için önünüzde iki tip seçenek bulunmaktadır. Dilerseniz herhangi bir Renault bayii’sini ziyaret ederek “Renault Finansman Kredisi” kullanabilirsiniz. Buna alternatif olarak ise, tercih edeceğiniz herhangi bir banka veya finans kuruluşu üzerinden “taşıt kredisi” kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemden herhangi birini kullanabilir, cazip kampanya ve fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

reno arac kredileri

Reno Marka bir araç alırken, hangi krediye başvuru yapmalıyım?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz herhangi bir yönteme karar vermeden önce, “başvuru yaparken dikkat edilmesi gerekenler” başlıklı yazımıza göz atmanız önem arz edecektir. Ayrıca, burayı başvuru yapma seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Başvuru onaylandıktan hemen sonra ister ticari, ister hususi bir otomobile sahip olabilirsiniz.

2. El Renault Araçlara Kredi Çıkar mı?

Elbette çıkar! Dilediğiniz model bir araca sahip olmak için herhangi bir banka üzerinden “araba kredisi” çekebilirsiniz. Banka ve finans kuruluşlarının bir çoğu, alınacak taşıt için belli bir yaş sınırı belirler. Bu  yaş sınırını aşan bir otomobili hayal ediyorsanız, onunda kolayı var! Satın almak istediğiniz “ikinci el otomobil” çok eski olabilir. Bu durumda atılabilecek alternatif yöntem ise; “araç teminatlı bireysel ihtiyaç kredisi” olabilir. Çok eski model arabalar için taşıt kredileri verilemeyebilir. Bu durumda biraz daha yüksek faizi göze alarak, teminatlı kredilerden yararlanabilirsiniz.

Sıfır Km. Renault Kredisi

0 Kilometre (KM.) bir Renault’a sahip olmak için yukarıda belirtmiş olduğumuz 2 tip krediye başvuru yapabilirsiniz. İster “Renault Finansmanı” ister “Bankaların Taşıt Kredisi“. Herhangi bir karara varırken, kendiniz araştırma yapmalısınız. Biz bu konuda sizlere herhangi bir tavsiyede bulunamayız. Dilerseniz işe buradaki faiz oranlarına göz atmakla başlayabilirsiniz.

Yeni Reno Marka Araç Modelleri

Aşağıda belirtmiş olduğumuz herhangi bir araca sahip olmak için çok geç sayılmaz! Sizde hayalinizdeki otomobile sahip olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Dilerseniz hemen sizin için araştırmış olduğumuz bazı modellere göz atalım.

 • Renault Clio

Renault marka bir araca sahip olmak istiyorsanız, Clio tam size göre olabilir! Bu tip bir hatchback araca kim sahip olmak istemez ki? JOY veya ICON modellerinden herhangi birini seçerek, hemen bir “test sürüşüne” çıkabilirsiniz.

 • Megane Hatchback

Bir çok kişinin hayallerini süsleyen Megane, artık bir kaç farklı modeli ile karşımıza çıkabiliyor. Hatchback veya Sedan modellerinden birine karar verdikten sonra tek yapmanız gereken, test sürüşüne çıkmak olacaktır. Hemen teste çıkmak için bir randevu talep edebilirsiniz!

 • Megane Sedan

Tıpkı Hatchback modeli gibi Megane sedan da çok etkileyici bir görünüme sahip. Joy, icon ve Touch paketlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Son derece etkileyici konforu ve geniş bagaj hacmine sahip oluşu, bir çok kişi tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır. Zaten neredeyse her binanın önünde veya akan trafikte bir Megane görmemiz mümkündür. Ayrıca sıfır bir Megane Sedan veya Hatchback modeline sahip olmak için herhangi bir Renault Showroom’unu ziyaret etmeyi unutmayın!

Dilerseniz saymakla bitmeyen reno modellerini, şu şekilde sıralayalım;

 1. Clio
 2. Clio Suport Tourer
 3. SYMBOL
 4. MEGANE
 5. MEGANE SEDAN
 6. KADJAR
 7. CAPTUR
 8. TALISMAN
 9. Yeni KOLEOS

Renault Ticari Araçlar

Yukarıda belirtmiş olduğumuz modellerin yerine, herhangi bir ticari modelini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz modellerinden birine sahip olabilir veya sahip olmadan önce hemen bir test sürüşüne çıkabilirsiniz!

KANGOO Modelleri

 • Kangoo Multix
 • Kangoo Express

TRAFIC Modelleri

 • Trafic Panelvan
 • Trafic Multix
 • Trafic Passenger

MASTER Modelleri

 • Master Panelvan
 • Master Minibüs
 • Master Kamyonet
 • Renault Frigo

Belirtmiş olduğumuz bu araç modelleri üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak için satış ofisinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Renault PRO+ ve PRO+ üst yapı çözümlü modellerine göz atmak isteyebilirsiniz.

Elektrikli Renault modelleri

 • TWIZY
 • ZOE

Herhangi bir banka kredisine başvuru yapmadan önce banka skorunu öğrenmek ister misiniz? Detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.