PTT Levent Çarşı Şubesi İletişim ve Ulaşım

PTT Levent çarşı şubesi iletişim bilgilerini bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Telefon numarası, açık adres bilgileri, hizmet ve konumu hakkında genel bilgilere yer verilmiştir.

PTT Levent Çarşı Şubesi

Ptt Levent çarşı şubesi açık adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir;

  • Adres: Levent Mah. Levent Cad. Karakol Sok. No:14 Beşiktaş/Istanbul
  • Posta kodu: 34335
  • Telefon numarası: (0212) 279 61 00 (ptt kargo)
  • Faks no: (0212) 325 84 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi 08:30 ile 17:00 arası hizmet vermektedir. Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) kapalı ve hizmet vermemektedir. Hafta içi herhangi bir işlem için bu şubeyi tercih edenler, genelde yoğun saatlere dikkat etmelidir. İstanbul’un oldukça yoğun bir ilçesi olan Beşiktaş, bir çok ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Toplu taşıma araçlarını kullanarak bölgeye oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nasıl ulaşım sağlanır?

Levent metro istasyonu oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Metro istasyonunu kullanan ziyaretçile, metrodan indikten yaklaşık 5 dakika sonra bu bölgeye ulaşabiliyor. Levent otobüs durağı ise bölgenin hemen 200 – 300 metre uzağında yer almaktadır. Bu nedenle otobüs veya metro hatlarinı kullanarak, bölheye cok kolau bir sekilde ulasim saglayavilirsibiz. Bölgeye yaklaşık bir kilometre uzaklıkta bulunan metrobüs, tercih sebebi olarak görülmektedir.

Ptt Levent Şubesinin Hizmetleri

Levent şubesine gidenler bir çok hizmeti aynı anda alabiliyor. Özellikle kargo ve HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) hizmeti almak isteyenlerin tercih etmektedir. Uzun yolda veya köprülerden geçmeden önce motorlu taşıtlarda olması gereken HGS etiketi veya kartı, bu şubeden verilebiliyor. Sıranın size gelmesinden çok kısa bir süre sonra HGS etiket veya kartınızı temin edebilirsiniz. Oldukça hızlı ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bu şube, kargo hizmetleri de sunuyor.

Levent PTT Kargo

Yukarıda belirtmiş olduğumuz adres, aynı zamanda kargo şubesinin de adresi olarak kullanılır. Herhangi bir kargo hizmetiniz için yine bu şubeyi kullanabilirsiniz. Oldukça hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağına sahip olan ptt, bu şubesinden bir çok mahalle ve sokağa dağıtım yapıyor. PTT Kargo hakkında detaylı bilgi almak için buraya göz atınız. Belirtmiş olduğumuz sayfa üzerinden kargo takip numarası hakkında da bilgilere ulaşacaksınız.

Ptt Levent şubesi iletişim adresi hakkında aklınıza takılanları bize iletiniz. Aşağıya bırakacağınız tüm yorumlar dikkate alınır ve en yakın zamanda cevap verilmeye çalışılır.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.