PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nakit ihtiyaçları karşılamak için artık PTT kredi başvurusu yapabilirsiniz! Uygun faiz oranları ve çok cazip ödeme koşulları ile tüm ihtiyaçları kolayca karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde bulunan “kredi başvurusu” butonları kullanılabilir. Bu butonlar, resmi WEB sayfalarına ulaştıracaktır. Bu başvuruyu oldukça hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanır. Sosyal medya dahil, bir çok yerde başvuru yapmak için beliren reklamları görebilirsiniz.

Dikkat! Bu kampanyaya veya diğer bankaların kredilerine başvuru yapmadan önce, Findeks kredi notunun öğrenilmesi faydalı olacaktır. KKB Risk raporunu artık ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için bu sayfayı okuduktan sonra e-Devlet risk raporu öğrenme sayfasına bakınız.

PTT’ye Kredi Başvurusu Yapmak için Bilinmesi Gerekenler!

PTT’nin vatandaşlar için sağlamış olduğu tüm kredi kampanyalarına aşağıda belirtilen esaslara göre başvuru yapabilirsiniz.

  • PTT iş yerlerinde (şubeler) bulunan başvuru formu, eksiksiz olarak doldurulmalıdır.
  • Başvuru yapılan hizmet onay alırsa, bireysel kredi sözleşmesi imzalanır ve para ptt şubelerinden alınır.
  • Başvuru formu üzerinde yazılı olan bilgi ve belgeler, sistem tarafından kredi çekmek istediğiniz bankaya gönderilir. Gönderme işlemi sonrası oldukça kısa bir süre içerisinde başvuru incelemeye alınır ve sonuç bildirilir.

Adı geçen “Ptt kredi başvurusu” içerikli konuyu, tamamı ile bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Bu konu hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor, takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu nedenle sahip olduğunuz tüm bilgi ve belgeleri bizimle paylaşmanızı rica eder, saygılar sunarız.

PTT Kredisinin Örnek Taksitli Ödeme Planı

  • 1.000 lira kredi talep eden bir müşteri, bu parayı 12 ay boyunca ödemek isterse 96,12 lira olarak ödeme yapar. 24, 36 ve 48 aylık ödeme seçenekleri ise şu şekildedir; 54,19 lira, 40,94 lira, 34,41 TL.
  • 5.000 TL. talep eden bir müşterinin 12, 24, 36 ve 48 aylık ödeme seçenekleri ise şu şekildedir; 480 lira, 272 lira, 204 lira ve 172 TL.
  • 10.000 lira talep eden bir müşterinin ödeyeceği aylık ödeme tutarları ise; 961 lira, 544 lira, 409 lira ve 344 TL.

Ayrıca emeklilere özel kredi kampanyası için buraya tıklayınız.

Ptt’den kredi almak isteyen bir kişinin yaşı ile taksit süresi seksen dört (84) yaşını geçemiyor. Örneğin; seksen yaşında olan bir kişi, beş yıl ödeme koşullu bir parasal hizmet alamaz. Yine 80 yaşında olan bir müşteri, dört yıl vadeli bir kredili ürüne sahip olabiliyor. Başvuru formu doldurulduktan hemen sonra belirlenen bankaya tüm bilgiler gönderilir. Bu form üzerinde geçen bilgilere göre başvuru sonucu beklenir. Kredi başvuru sonucu olumlu olarak kabul görürse, paranızı anında alabilirsiniz. Başvuru yapılan miktarın tamamının onay almasından sonra para hesaba yatırılır. Hesaba yatırılan parayı, hemen kullanmak için çekebilir veya transfer edebilirsiniz.

Yukarıda yazılı ptt kredi başvurusu içeriği altında bulunan “örnek ödeme planı taksit tablosu” Aktifbank başvurusu için geçerli olan 2017 verileridir. Denizbank, İng bank, TEB (Türk Ekonomi Bankası) jet, Fibabanka ve Burgan bank ödeme bilgileri için resmi sayfaya göz atabilirsiniz. Bu konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları, aşağıdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Ekibimiz tarafından sorularınıza en kısa süre içinde cevap verilmeye çalışılacaktır.

125 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.