PTT Emekliye Faizsiz Kredi

Ptt emekliye faizsiz kredi hizmeti verecek! Yapılacak yeni düzenleme yürürlüğe girerse, emekliler avans veya faizsiz kredi alabilecek. Avans hakkında detaylı bilgi almak için bir altta bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Emeklilerin en çok dert yandığı kredi meselesine “PTT emekliye faizsiz kredi” kampanyası ile son vermeye hazırlanıyor.

Ptt Emeklilere Faizsiz Kredi Veriyor mu?

Emeklilerin yaşamış olduğu sorunların başında belkide “kredi çekmek” geliyor. Fakat PTT yeni dönemde başlatmış olduğu faizsiz kredi seçeneği ile bu sorunu tamamı ile ortadan kaldırmaya kararlı görünüyor.

Kredi notunu öğren!

2016 yılından itibaren Ptt aracılığı ile çok kolay bir şekilde emeklilere özel kredi imkanı sunulmaya başlanmıştır. İşte PTT’nin emeklilere özel olarak hazırladığı kredi paketinin detayları.

  • Vade: 3 – 72 ay
  • Kullanım Ücreti: 1 TL.
  • Kredi Miktarı: 1.000 – 30.000 TL.

Vermiş olduğumuz tüm bu bilgi ve belgelerinde yanı sıra, Garanti bankası ve Aktifbank tarafından emeklilere özel kredi paketleri hazırlanmaktadır. Bankaların müşteri hizmetleri telefon numaraları, en yakın şubeleri ya da diğer hizmet seçeneklerini kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

emekliye faizsiz kredi
PTT emekliye faizsiz kredi

Lütfen emekli maaşı olan kişi ya da kişilerin, Ptt veya bankalar aracılığı ile uygun faiz oranları ve çok avantajlı ödeme koşullarına sahip olarak kredi kullanma şansına sahip olduğunu unutmayınız. Emekli maaşının kredi kullanımında artı olacağını unutmamanızı ve kredi başvurusu öncesi “BANKALAR” kategorimizi dikkatle incelemenizi öneririz. Ayrıca ödemelerinizi otomatik kredi ödeme talimatı vererek, emekli maaşınız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Yukarıda adı geçen “PTT emeklilere faizsiz kredi kampanyası” başlıklı konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor, takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı?

Emekliye faizsiz kredi hizmetleri ve dahası için gereken adımlar atılıyor. Özellikle kamu bankaları ile anlaşma sağlanacak gibi görünüyor olsa da özel bankaların da buna katılması bekleniyor. Şayet bu durum aktif hale gelir ve emeklilere faizsiz kredi müjdesi verilirse, sizinle buradan anında paylaşmaya çalışacağız. Nitekim emeklilik maaşının yetersiz geldiği yaşam şartları veya farklı yatırımlar, buna ihtiyaç duymaktadır. Dilerseniz en önemli Ptt konusu olan https://www.kredibanka.org/ptt-kredi-basvurusu/ konusuna göz atabilirsiniz. Bu konu hakkında merak ettiklerinizi lütfen bizlere alt kısımdan iletiniz.

28 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.