Pratik İhtiyaç Kredisi TEB Başvuru Şartları Neler?

Çok acil krediye mi ihtiyacınız var? Pratik İhtiyaç kredisi TEB ayrıcalığı ile artık sizlerle! Pratik ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgilere sayfanın devamında ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan tüm bölümleri en alttan bizlere ulaştırabilirsiniz.

pratik ihtiyac kredisi teb bankası

Pratik İhtiyaç Kredisi TEB Bankası

TEB (Türk Ekonomi Bankası) Pratik ihtiyaç kredisi’ne başvuru yapmak isteyen banka müşterileri, online olarak bu hizmete sahip olabiliyor. Üstelik TEB, müşterisi olmayanları da bu kampanya kapsamında düşünerek, online başvuru yapma olanağı vermiştir. Oldukça özel faiz oranları ile sahip olabileceğiniz Pratik Kredi için başvuru yapıldıktan sonra, cevabı anında bildiriliyor. Çok kısa bir sürede olumlu ya da olumsuz cevap alınabilen bir hizmet. Banka tarafından sunulan ürün için, bazı koşullar ve şartlar var. Dilerseniz yazımızın devamında, ürün şartları hakkında kısaca bilgi vererek gözden geçirmeye devam edelim.

TEB müşteri numarası öğrenme sayfası!

 

Pratik İhtiyaç Kredisi Şartları Ve Koşulları

TEB Pratik ihtiyaç kredisi en fazla başvuru limiti 12.500 TL olarak kullandırılıyor. Yani 12.500 TL üzeri kullanımlar için bu ürünü tercih edemiyorsunuz. Başvuruda bulunan kişinin; Emekli, ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi olması gereken şartlar arasında yer almaktadır. Teb müşterisi olmasanız bile “online başvuru” yapabilir, cevabı cep telefonunuz ile anında alabilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler ve evraklar ise; sadece üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus cüzdanı ve Sürücü belgesi (Ehliyet) fotokopisi olacaktır. Gelir belgesi beyanı talep edilmemektedir. Fakat banka tarafından ihtiyaç duyulması halinde gelir belgesi ve kefil talep edebilir. Kefil talep edilmesi halinde, kefil kişiden aynı belgeler talep edilebilir.

TEB  (Türk Ekonomi Bankası) resmi İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra, kredi hesaplama ve kredi karşılaştırma olanaklarını kullanabilirsiniz. Bu hizmetleri kullanarak, diğer ürünler ile Pratik İhtiyaç Kredisi arasındaki farkı görebilir ya da geri ödeme planı hakkında fikir edinebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz kampanya kapsamında TEB değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Bu ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için 0850 200 0 666 numaralı TEB telefon şubesini arayabilir ya da en yakın şubesine gidebilirsiniz.

pratik ihtiyac kredisi teb bankası

TEB kategorisini ziyaret ederek, banka tarafından sunulan tüm bankacılık hizmetlerine ulaşmak şansına sahip olabilirsiniz. Yorumlarınız ile yazımız hakkında paylaşımda bulunabilir, diğer takipçilerimiz için bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.