Passolig Taraftar Kartı

Passolig Taraftar Kartı

Geçmişte futbol müsabakaları yaşanan olumsuz olayları ile gündeme gelirken, artık Passolig Taraftar Kartı ya da kartları ile bu olayların önüne geçilmeye başlanmıştır. Kağıt bilet devrinin sona erdiği bu günler de, artık Passolig Taraftar Kartınız ile tek maç bileti ya da kombine biletinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Passolig kartın yanı sıra futbol kulüplerinin taraftarlarına özel olarak sunulan, kulüp amblemli taraftar kartlarına sahip olabilirsiniz. Örneğin passolig Beşiktaş Kredi Kartı başvurusu yapmak için gerekli bilgileri, ilgili sayfamızı gözden geçirip öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Onlarca çeşit passolig kartı seçeneği bulunuyor ve bunların çoğu, kulüplere ait amblemler ile sunulmaktadır.

Passolig-kartPassolig Taraftar Kartlarının Özellikleri

Örneğin passolig Galatasaray Kredi Kartı Başvurusu yapan bir taraftar bu kredi kartı ile yapacağı her harcama sonrası, kulübüne maddi olarak destek vermiş olacaktır. Ayrıca hesabında para olmasa bile, her hangi bir maç bileti ya da kombine sahibi olabilir. Bu taraftar kredi kartları ile, yurt içi ve yurt dışı dünyanın her yerinde alışveriş ya da harcama yapma olanağına sahip olunur. Passolig Taraftar kart sahipleri bilet alma önceliğine sahip olabilirken, önceden almış olduğu bir bileti başka bir arkadaşına transfer edebiliyor. Yani bir maç bileti aldınız ve bu maça gitme şansına sahip değilseniz, bu bileti passolig Taraftar karta sahip olan bir başka arkadaşınızın hesabına transfer edebilirsiniz. Böylece satın almış olduğunuz bu maç bileti boşa gitmez ve israf edilmemiş olunur.

Taraftar Kart Avantajları

  • Yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz her yerde rahatlıkla alışveriş ya da harcama yapma şansına sahip olunur.
  • Passolig Taraftar kartlarına özel olarak düzenlenen avantaj ve kampanyalardan yararlanma şansına sahip olunur.
  • Gitme şansına sahip olunmayan bir maç biletini, farklı bir passolig taraftar kartına sahip olan arkadaşına transfer edebilir.
  • Hesabında para olmasa bile, bilet alma imkanına sahip olunmaktadır.

Passolig-taraftar-kartYukarıda bahsetmiş olduğumuz Passolig Taraftar Kartı başlıklı konu, passolig resmi İnternet sitesi kaynak alınarak hazırlanmıştır. İlgili konu hakkında detaylı bilgi paylaşımı almak için, passolig resmi web sayfası ya da passolig müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz. Konu hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.