Passolig Nedir?

Ülke çapında geçmiş futbol müsabakalarını huzursuz ve olaylı görüntüler ile hatırlamak oldukça mümkün bir sonuçtur. Bu nedenle Passolig kart insanların sevdikleri ile birlikte statlara güven ve huzur içinde girmelerini, istedikleri tüm karşılaşmaları sevdikleri ile birlikte keyifle izleme keyfini sunmaktadır. Yani kısacası Türk futbol tarihi, yeni bir döneme ilk adımı atmış bulunmaktadır. Türk futbol kulüplerine ve taraftarlarına büyük fırsatlar sağlarken, aynı zamanda kulüplere maddi yönden oldukça büyük bir destek sağlamaktadır. En büyük özelliği ise, geçmiş dönemlerde yaşanmış her türlü olumsuz olayları geride bırakması olmaktadır.

Passolig-nedirPassolig Uygulaması

14 Nisan 2014 tarihi itibari ile kağıt bilet uygulamasının sona ermesi ve maçlara sadece passolig kart ile giriş yapılmasına başlanmıştır. Getirilen yeni yasal düzenlemeler sayesinde taraftar artık basılı kağıt bilet alma derdinden kurtulmuş, yeni çıkarılan elektronik bilet yöntemi ile oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde stadyumlarda giriş yapmaya başlamıştır. Passolig kart sahibi olan bir spor severin, maç bileti kartına otomatik olarak yükleniyor. Hatta artık kombine biletler bile, passolig kartlarına tanımlanıyor. Bu hizmeti kullanan bir kişinin, satın aldığı maçın bilgisi ve daha bir çok detayı ile birlikte e-posta adresine ve kayıtlı cep telefonu numarasına mesaj olarak bildiriliyor. Maçın yapılacağı gün statlara konulan el terminalleri ile, bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabilmek mümkündür. Bu sayede kart sahibi yükledikten maçın tüm detaylarını öğrenme şansına sahip olabiliyor.

Passolig Avantajları

Passolig kart sahipleri futbol için oluşturulan avantajlar dışında, daha bir çok avantaj ve fırsatlardan yararlanma şansına sahip olabiliyor. Örneğin anlaşmalı şehirlerde bulunan toplu taşıma araçları için geçerli olan ulaşım kartı olarak kullanılabiliyor. Kişiye özel olarak sunulan kampanyalardan yaralanan kart sahipleri, passolig kartları “Kredi kartı” olarak kullanmayı tercih edebiliyor.

Şimdi passolig kart başvurusu yaparak, sizde bahsetmiş olduğumuz bu ayrıcalıklar dünyasından yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca passolig kart ve passolig kredi kartı hakkında bilgi paylaşımları yapmış olduğumuz sayfaları incelemek için “Banka Haberleri” ya da üst kısımda bulunan Arama butonu yardımı ile ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Passolig Nedir?
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir