Passolig Beşiktaş Kredi Kartı Başvuru

Passolig Beşiktaş Kredi Kartı

“Spor ve hayata dair herşeyin bulunduğu kart” gibi sloganlar ile tanınmaya başlanan Passolig Beşiktaş Kredi Kartı, spor toto süper lig ve PTT 1. Lig maçlarına giriş anahtarı olabilir. Hemde Passolig Kredi Kartı artık Beşiktaş logosu ile birlikte! Passolig Beşiktaş kredi kartı hesapta para bulunmasa bile maç girişi için gerekli olan bileti, hatta bununla kalmayıp kombine bile alabilme şansı vermekte’dir. Passolig Beşiktaş Kredi Kartını; yurt içinde ve yurt dışında dilediğiniz tüm alışverişlerde kullanma şansına sahip olacaksınız. Bir çok markanın Passolig’e özel kampanyalarından faydalanma şansına sahip olunmaktadır. Nakit ihtiyacı olan passolig kart sahipleri, anında nakit para veya kredi Çekebilir. Passolig Beşiktaş Kredi Kartı sahipleri takımlarını tribünden takip etme lüksüne sahip olurken, aynı zamanda yapmış oldukları harcamalar ile maddi destek sağlamış olacaklar.

Passolig-besiktasPassolig Beşiktaş Kredi Kartı Başvurusu

Hemen bir passolig Beşiktaş Kredi Kartı başvurusu yapın; takıma hem maddi, hem manevi destek olma özelliğini yaşayın. Başvuru yapmak için sayfada bulunan Başvuru görselini (resim) kullanabilirsiniz. Başvuru resmine tıklama sonrası, passolig resmi İnternet sayfasına yönlendirilir. Burada belirtilen taahhüt ve uyarıları dikkatlice okuduktan sonra, gerekli bilgileri doldurup başvurunuzu tamamlayabilir.

Beşiktaş Passolig Kredi Kartı Özellikleri

Beşiktaş futbol takımının evinde oynayacağı Spor toto süper lig, ZiraatTürkiye kupası ve UEFA Avrupa ligi maçları için hesapta para olmasa bile maç bileti alma şansına sahip olunmaktadır. Örneğin maç biletini aldınız ve son anda bir işiniz çıktı. Merak etmeyin buda düşünülmüş; gitme şansı bulunmayan maça ait bileti, ya da kombineyi farklı bir arkadaşa transfer etme şansına sahip olunmaktadır.

Passolig-bjk-basvuru

Bahsetmiş olduğumuz tüm bu kampanya ve avantajlarından yararlanmak için hemen Passolig beşiktaş kredi kartına başvuru yap!

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Passolig Beşiktaş kredi kartı ile ilgili her hangi bir ilişkimiz yoktur! Passolig resmi İnternet sitesine giriş yaparak ya da müşteri hizmetleri telefon numarası aranıp, gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.