Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Akbank Üzerinden Nasıl Veriliyor?

Otomatik fatura ödeme talimatı Akbank kredi kartları üzerinden verebilirsiniz. Bankadan otomatik talimat verenler, fatura takip etme derdi yaşamıyor. Dilerseniz “Axess kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı nasıl verilir?” hep birlikte göz atalım.

Axess kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, faturaları takip etme derdinden kurtulursunuz. Axess, faturaları sizin yerinize takip eder ve faturalarını tam zamanında öder. Böylece sizleri fatura takibinden ve zaman kaybından kurtarır. Axess’in ayrıcalıklar dünyasında sizde yerinizi hemen alabilirsiniz. Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

akbank otomatik odeme talimati

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Akbank

Axess kredi kartı ile vermiş olduğunuz talimatlar için Akbank küçük bir miktar komisyon ücreti alıyor. Bu ücretlendirme şu şekildedir; Turkcell, Vodafone ve Avea faturaları hariç, kredi kartı otomatik fatura ödeme talimatı ile ödenmiş olan her fatura başına 0,60 TL işlem ücreti yansıtılır. Ücretlendirme fatura başı alınmaktadır. Fatura başı talimat sayısı artınca, dönemsel kampanyalardan yararlanma şansı doğuyor. Güncel kampanyaları takip etmek için lütfen sosyal medya üzerinden bizi takip ediniz.

Tüm talimat bilgileri için buraya göz atınız.

Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Axess kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verirsen, faturalarını takip derdinden kurtulursun! Böyle bir talimat verdiğiniz için bankanın müşterilerine özel kampanyalarından faydalanma şansına sahip olursunuz.

Axess otomatik ödeme talimatı vermek için hemen 444 25 25 numaralı telefon şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca cep telefonu ile 4566’ya “FATURA” yazıp gönderebilirsiniz. Banka müşterileri, Akbank direkt internet şubesini kullanarak hemen başvuru yapabiliyor. Ayrıca fatura borçları, ücretsiz olarak cep telefonuna sms ile gönderiliyor.

Su, elektrik, doğalgaz, telefon, İnternet ve diğer özel kurum faturaları için bu işlemi yapabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Dileyen müşteriler, ilerleyen dönemlerde bu hizmet için iptal işlemi gerçekleştirebilir. Müşteri danışmanları hizmet hakkında yeteli bilgiye sahiptir. Faturalar için alınan ücretler, kredi kartı limitinden düşer. Herhangi bir şekilde aksama veya gecikme olmaz. Bu tür durumlar olması halinde, müşteri danışmanıyla iletişime geçiniz. Danışman ve yetkililer, konu ile anında ilgilenecektir. Aklınıza yapılanları aşağıdan bizlere yazabilirsiniz. Teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.