Online Kredi Taksit Ödemesi

Online Kredi Taksit Ödemesi

Her hangi bir banka aracılığı ile kullanmış olduğunuz kredi borcunuzu “Online Kredi Taksit Ödemesi” seçeneğini kullanarak anında ödeyebilirsiniz!

Kredi Borcunu Online Ödeme

Bankalar tarafından sağlanan Konut, Taşıt ve İhtiyaç kredisi borçlarınızı İnternet ya da Mobil bankacılık uygulamaları ile anında ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Aşağıda “Online Kredi Borç Ödemesi” örnek olarak gösterilmiş olunup, bu hizmet seçeneğini kullanabilirsiniz. Örnek olarak Finansbank Mobil uygulama ile online ödeme yapılacaktır.

Örnek Kredi Taksiti Ödemesi

Finansbank tarafından sağlanan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılan Kadir, 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmiştir. Akıllı cep telefonu uygulaması olan “Finansbank Cep Şubesi” aracılığı ile Kredi borç ve ödemelerini takip ediyor. Aylık Kredi borcunu Finansbank Cep Şubesi aracılığıyla yapan Kadir, cep şubesi tarafından sağlanan bu hizmet için hiç bir ekstra ücret ödemiyor.

Finansbank Cep Şubesi “Krediler” menüsüne giriş yaptıktan sonra, Kredi Taksit Ödemesi sekmesine tıklar. Ardından kendisine ait Kredi Borç Taksitleri çıkar ve burada ödemek istediği borç taksitini işaretleyip “Ödeme” butonuna tıklar. Maaşını Finansbank aracılığı ile alan Kadir, Maaş hesabını (Ödeme yapmak istediğiniz hesap) işaretler ve buradan taksit ödeme seçeneğine tıklar. Artık Online Kredi Taksit Ödemesi gerçekleştirme işlemini tamamlamış ve karşısına Finansbank hizmeti olarak E-Posta gönder seçeneğini kullanarak, posta adresine e-dekont göndermiş olur. Bu sayede ödeme yapmış olduğu Kredi Taksiti E-Posta adresinde kayıtlı bir dekont olarak kalacaktır.

 

Online-kredi-odemesiEn çok merak edilen konulardan biri olan “Online Kredi Borç Ve Taksit Ödemesi Nasıl Yapılır” içerikli yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Online yani İnternet’ten Kredi Ödemesi ya da Mobil Kredi Taksiti Ödemesi için bir çok hizmet noktası faaliyet gösterip, yukarıda verilmiş örnek “Online Kredi Taksit Ödemesi” içeriği tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. Örnek olarak gösterilen ödeme yöntemi, tamamı ile hayali olarak kurgulanmıştır. Yapılacak Online borç ödemeleri müşterileri ilgilendirir ve Kredibanka.org ailesi ile hiç bir ilgisi yoktur. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.