Öğrencilere Özel Kredi Kartı

Öğrencilik Ve Kredi Kartı

Öğrencilik hayatında Öğrencilere özel kredi kartı gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Genellikle gıda, giyim ve eğlence sektörlerinde öğrencilere yönelik bir hayli kampanyalar düzenleniyor ve vade farksız taksit oranları ile öğrencilere rahat nefes almalarını sağlamaktadır. Öğrencilik hayatı boyunca monoton ve sadece okul ile yurt arasında sıkışıp kalan öğrenciler arasında yer alan öğrencilerden olmak istemiyor ve size sunulan imkânları sonuna kadar kullanmak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Öğrenci olmak artık sadece üniversite içinde bulunan sosyal alanlardan faydalanmak değil, yerleşke ortamında farklı ve sınırları aşan bir yaşam şekli almıştır.

Artık bankaların öğrencilere sağladığı kolaylıklar arasında en önemli ve etkili oranlar ise Öğrenci kredisi ve kredi kartı olmaktadır. Son zamanlarda bankaların öğrencilere gösterdiği ilgi ve alaka gözle görülür bir düzeye ulaşmıştır. Bu yüzden bankaların öğrencilere verdiği kredi kartları hakkında bilgileri sizler için toparlayıp, sayfamızda sunmak istedik. Bankaların öğrencilere özel verdiği kredi kartları hakkında aşağıda yer alan tabloda, sizin için en uygun kredi kartı çeşidini seçerek sizde artık öğrenciliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Kredi Kartı Yıllık Ücreti Ve Limitleri

Ogrencilere-kredi-karti

Öğrencilere Kredi Kartı

Listede yer alan kredi kart limitleri hakkında boş bırakılan limitler ise, bankanın sizden istemiş olduğu belgeler doğrultusunda kredi kartı limitinizi belirlemektedir. Ayrıca öğrencilik hayatınızda bir nebze dahi olsa nefes almak ve bankaların sizlere sunuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz, size özel tablomuzdan yararlanabilirsiniz. Kredi kart limitleri ve yıllık oranlar hakkında bankaların şubelerinden ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp bilgi alabilirsiniz.

Öğrencilere Özel Kredi Kartı Özellikleri

Diğer yandan, bankaların öğrencilere sağladığı kolaylıklar hakkında ve yıllık kart ücretleri hakkında da size özel yapılan anlaşmalar ile yıllık kart ücretlerini kaldırmanız da mümkündür. Örnek verecek olursak, bankalar bazen size özel bir kampanya yaparak, yıllık kart aidatı talep etmemektedir. Bunlar; belirli bir harcama tutarı, otomatik ödeme talimatı ve bunlara benzer bazı şartlar doğrultusunda sunulur. Sizlerde, kredi kartı avantajlarından yararlanır ve diğer taraftan bu kartlara ait yıllık kart aidatlarını ödememiş olursunuz.

Öğrencilere özel kredi kartı kampanyası hakkında vermiş olduğumuz şartlar, koşullar ve limitler bankalara göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca öğrencilere kredi kartı veren bankalar arasından bir kaçını şöyle sıralayabiliriz;

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Finansbank
  • Türkiye İş Bankası
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi
  • Halkbank

Ve daha bir çok banka Üniversitesi ve Lise çağındaki öğrencilere kredi kartı hizmeti sunmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.