Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar ve finans kuruluşları bu sayfada! Öğrenciler ve öğrenci adaylarının bu yazıyı dikkatle incelemesi önerilir.

ogrencilere kredi karti veren bankalar

Öğrenciler özel kredi kartı

Öğrenciler için Kredi Kartı

Eğitim ve öğretim ihtiyaçlarını karşılama konusunda oldukça büyük sıkıntılar çeken öğrenciler için bankalar ve finans kuruluşları bir ayrıcalık tanıyor. Öğrencilerin bir çoğu giyim, gıda, elektronik ve diğer eğitim harcamalarını yaparken zorlanır. Bunu gören bir kaç banka ve finans kuruluşu, öğrencilere özel kredi kartı kampanyaları geliştirdi. Dilerseniz hemen bu kartların özellikleri ve başvuru şartlarını inceleyelim.

Öğrencilerin Kredi Kartı Başvurusu Şartları ve Gerekli Belgeleri

  • 18 – 25 yaş aralığındaki öğrenciler başvuru yapabiliyor.
  • En az dört (4) yıllık lisans bölümü öğrencileri başvurabilir. (Bazı bankalarda)
  • Lisans üstü öğrencileri’de başvurabiliyor. (Lisans dahil kafanız karışmasın)
  • Öğrenci kimlik belgesi.
  • Nüfus cüzdanı.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz belgelerin yanı sıra bankalar kişilere göre farklı belgeler ve evraklar talep edebilir. Bu belge ve evraklar, kişilerin kredi notu ve diğer bilgilerine göre değişiklik gösterebilir.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Aşağıda öğrencilere özel kredi kartı veren bankalar ve finans kuruluşları gösterilmiştir.

  • Garanti bankası,
  • Türkiye iş bankası,
  • Akbank,
  • QNB Finansbank,

ve bir kaç banka daha bu seçeneği sunuyor. Dönemsel kampanyalar olarak veren bankaları sıralamaya almadık. Zaman içerisinde ekleme yapılacaktır. Merak ettiğiniz bankayı, aşağıya yorum yazarak sorunuz.

Garanti bankası üzerinden öğrenciler için kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Bu kartlara bir örnek vermek gerekirse; öğrencilere yönelik hazırlanmış bir hizmet olan “Garanti bankası bonus genç kart” hakkında bilgiler verebiliriz. Bonus Genç; sadece 18 – 25 yaş aralığındaki kişiler hazırlanmış ve bu yaş sınırındakiler başvuru yapabilir.
Bonus Genç’e başvurmak için “GENC” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. Dilerseniz şubeler üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bonus Genç özellikleri ve kampanya detayları dönemsel olarak farklılık gösterebilir. Ayrıntılı ve en güncel bilgiye bonus resmi adresinden ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartının Özellikleri

Peşin alışverişler için aylık %2,02 faiz oranı ile 3, 5, 6 ve 9 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlem anında size sms geldi ise sms ile hemen başvurabilirsiniz. Ayrıca işlemleriniz için henüz ekstre hazırlanmamış ise 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti şibelerinden başvurabilirsiniz. Bu kartlar ile işlem taksitlendirme ozeligini kullanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz harcamaları, bankaya taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi almak için kart taksitlendir yazımıza göz atınız.

ogrencilere ozel kredi karti

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar

Ayrıca bu kart ile eektronik harcamaları için en fazla 3 taksit yapılmaktadır. Taksitlendirme ve öteleme toplam süresi, en fazla 9 ay olacak şekilde uygulanabilir. Market, akaryakıt, restoran ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanıyor.

Kredi kartı başvurusu sayfası!

Yukarıda verilen öğrencilere kredi kartı veren bankalar başlıklı yazı içeriği, zaman içerisinde farklılık gösterebilir. Bu kampanya ve avantajlı seçeneklerin, sitemiz ile hiç bir ilişkisi yoktur. Aynı zamanda tüm sorumluluğun başvuru yapana ait olduğunu belirtmek isteriz.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.