Öğrenci Kredisi Başvurusu

Öğrenci Kredisi Başvurusu

Öğrencilerin en büyük ortak sıkıntıları nakit ihtiyacı, genelde Öğrenci Kredisi Başvurusu yaparak çözüme ulaşabiliyor. Eğitim alan öğrencilerin hayatında her zaman nakit para problemi oluşmaktadır. Aile yardımı ile eğitim görmek ise; oldukça kısıtlı bir ekonomi ile eğitim yani öğrencilik hayatını sürdürmek demektir. Bir yandan okul ihtiyaçları, bir yandan okul harçları ve bir yandan da sosyal ihtiyaçlar derken, öğrenim mi görülecek yoksa muhasebe üzerine ihtisas mı yapılacak belli değildir. Öğrenciler daha iş hayatına atılmadan önce bütçe çalışmaları yapmak ve aylık bütçelerini dengelemek ile uğraşırken, diğer yandan da eğitimlerini tamamlamakla mücadele etmektedirler. İşte tüm bu nedenlerden ya da sıkıntılardan bir çırpıda kurtulmak ve rahatça eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler, artık Öğrenci Kredisi Başvurusu gerçekleştirmeye başladı.

Geçmiş dönemlerde Öğrenci Kredisi; sadece devlet tarafından verilen ve hemen okul döneminin bitmesinin ardından ödemesi başlayan bir sistemdi. Ayrıca Türkiye bankacılık sektöründe bu hizmet sadece Ziraat Bankası tarafından sağlanmaktaydı. O dönemde diğer bankalar Öğrencilere Kredi Hizmeti veremiyor olsalar bile, artık Türkiye bankacılık sistemine dahil olan ve neredeyse bu bankaların tamamı, Öğrencilere Kredi imkanı sunuyor. Kısa zamanda öğrencilere en uygun kredileri verme konusunda bankalar bir yarış içine girmiş olsalar da, biz bu krediler arasından sizler için en uygun olanlarını seçtik ve sizlerin yararlanmaları için sayfamız aracılığı ile sunmaya çalıştık.

Bankalardan İhtiyaç Kredisi ya da Öğrenim Kredisi adı altında 2 şekilde kredi talep edebilirsiniz. Öğrenci oluşunuzdan dolayı, her hangi bir gelir belgesi beyan edemeyeceğinizi bankalar biliyor. Gelir belgesi beyan edemeyen öğrencilerden, İhtiyaç ya da Öğrenim Kredisi Başvurusu için, okumuş olduklarına dair öğrenim belgesi talep edilir. Öğrenim belgesini beyan eden öğrencilere, bankalara göre değişiklik gösteriyor olsa bile 500,00 lira ile 10.000 lira arasında değişen kredi imkanları sunulmaktadır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz bankalar ve bu bankalara ait kredi özellikleri arasından size en uygun olanını seçerek, hemen ihtiyacınız olan krediye başvuru yapabilirsiniz.

ogrenci-kredisi-basvurusu

Kredi Ödemesi Ve Özellikleri

  • Garanti Bankası %1,49 Faiz Oranı 379,00 TL
  • Burgan Bank %1,24 Faiz Oranı 361,00 TL
  • Cepteteb %1,27 Faiz Oranı 363,00 TL
  • Türkiye iş Bankası %1,27 Faiz Oranı 363,00 TL
  • Odeabank %1,29 Faiz Oranı 364,00 TL
  • Yapı kredi %1,34 Faiz Oranı 368,00 TL
  • İNG Bank %1,36 Faiz Oranı 370,00 TL
  • Enpara %1,38 Faiz Oranı 371,00 TL
  • Bank Pozitif %1,39 Faiz Oranı 372,00 TL
  • Akbank %1,39 Faiz Oranı 372,00 TL

Yukarıda belirtmiş olduğumuz oranlar 10.000 TL üzerinden hesaplanmış olup, güncel faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca örnek faiz oranları ve ödeme koşulları, bankaların resmi İnternet sayfaları kaynak alınarak hazırlanmıştır. Öğrenci Kredisi yada Öğrenim Kredisi Başvurusu hakkında detaylı paylaşım yapmaya çalıştık, Facebook Kredi Başvurusu yaparak, düşük faiz oranları ve esnek ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.