Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Odeabank tarafından sunulan “kefilsiz ihtiyaç kredisine başvuru” yaptınız mı? Dilerseniz hemen başvuru yaparak, taksit seçenekleri ve faiz oranlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtmiş olduğumuz detayları inceleyip, seçeneklere ulaşma şansına sahip olduğunuzu unutmayın!

Odeabank Kredi Seçenekleri Nelerdir?

  1. Yaşantını ve önem vermiş olduğun anlarını kolaylaştıracak hızlı ve kolay ihtiyaç kredisine çözüm bulmak istemez misin?
  2. Odeabank bireysel ihtiyaç kredi seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarını karşılama şansına sahip olacağın çözümler sunuluyor.

Odeabank ihtiyaç kredileri ile; eğitimden, evlilik hazırlıklarına, tatil planından, ev dekorasyonuna dair her türlü ihtiyaca hazır kredi “Odeabank kefil olmadan kredi” seçenekleri olacaktır.

Yeni doğacak çocuğunuzun hastane masrafları, eviniz veya ofisiniz için mobilya satın alımı ve tadilat türünden harcamaları Odeabank ihtiyaç kredisi ile yapın hem peşin alım için sağlanan avantajlardan yararlanın, hem de geri ödemelerinizi 36 aya varan vadeler ve küçücük taksitlerle yapın.

Kredi başvuruları öncesi, önerilen Findeks skoru sorgulama işlemi hakkında bilgi almak için, buradaki kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Odeabank Kefilsiz Kredisine Gerek Duyulan Evraklar

Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi seçeneklerine başvuru yapmak için, gerekli belgeler ile Odeabank şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır.

  • Kimlik Belgesi (T.C. kimlik numarası olan Nüfus Cüzdanı, pasaport  ya da ehliyet)
  • Başvuru yapacak kişi adına düzenlenen, son 3 ay olmak koşulu ile bir tane elektrik, doğalgaz, su ya da telefon faturası
  • Düzenli gelir belgesi

Serbest meslek sahipleri ya da Ticaret Erbabı olan Kişiler için istenen belgeler ise;

  • Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi
  • Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti

Şirket Ortağı Olan Kişiler

  • Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti,
  • Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesi.

Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı ya da emekli maaşı yatırılan banka hesabı bilgisini içerecek yazı

Gayrimenkul Geliri Beyan Eden Kişiler: Gelire konu olan tapu belgesi ve ilgili kira kontratı

Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösterecek hesap cüzdanı.

Odeabank kredi tipleri bazında, ek belge talep edilebiliyor. Ek belge veya teminatlar için başvuru sonrası onay sürecine girilmesi gerekebilir. Onay süreci boyunca, banka personeli bu konuda destek olacaktır.

Odeabank Kefilsiz Kredisinin Şartları Nelerdir?

Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi; 18 yaşından büyük olan ve düzenli gelirini ya da gelirlerini belgeli olarak sunabilen kişilere kullandırılıyor.

Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası” içerikli konuyu, ilgili bankanın resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Detaylı bilgi almak için Odeabank şubeleri, müşteri hizmetleri telefon numarası ya da resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.