Odeabank EFT Ücreti 2016

Odeabank EFT İşlemi

Odeabank bankacılık sektöründe hızlı ve güvenilir bir ilerleme kaydetmektedir. Bankanın kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte sunmuş olduğu kredi ve kredi kartı hizmetlerinin yanı sıra, ayrıca para transfer işlemlerinde de oldukça kaliteli bir çizgi üzerinde yoluna devam etmektedir. Banka müşterilerinin hesapları arasında anında para transfer işlemlerini, anında sisteme girerek gerçekleştirmektedir. Odeabank Eft hizmet noktalarının yardımı ile bu işlemi gerçekleştiren müşteriler, diğer bankalara nazaran daha uygun ücretler ödemektedir. Ayrıca odae bankasında eft işlemlerinizi telefon bankacılığı, ATM, şubeler, mobil ve İnternet şubesi gibi hizmet noktalarında anında gerçekleştirmenin keyfini sürebilirsiniz. Banka aracılığı ile eft işleminizi gerçekleştirmeden önce bilmeniz gereken bir kaç konudan hemen bahsedelim. Öncelikle eft işlemlerinizi odeabank Eft saati üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bankaların genelinde belli bir saat aralığında bu işlemler uygulanmaktadır. Bu saatler dışında yapmış olduğunuz her eft işlemi için ayrı bir komisyon talep edilebilir. Her finans kuruluşunda olduğu gibi, odeabank Eft Ücreti talep etmektedir.

 

OdeabankEFT Ücreti 2016

Odeabank ATM’leri ile yapacağınız eft işlemlerinden her hangi bir işlem ücreti talep edilmemektedir. Diğer Odeabank Eft Ücretleri ve hizmet noktalarından bahsetmek gerekirse kısaca bir açıklama yapalım. odeabank İnternet şubesi EFT ücreti azami tutarı 4.00 TL’dir. Mobil şubeden yapacağınız eft işlem ücret bakımından bir farklılık göstermezken, telefon bankacılığından yapılan eft ücreti asgari 35.00 TL. Azami 250.00 TL’dir. Odeabank şubeden eft ücretleri—-;hesaptan gönderilen eft asgari tutar 35.00 TL. Azami 250.00 TL’dir. Kasadan gönderilen eft ücreti minimum tutarı 35.00 TL. Olurken, maksimum tutarı 500.00 lira olarak listede yerini almıştır. İsme gelen eft ücreti minimum 40.00 TL. Maksimum 400.00 TL’dir. Ayrıca geç eft ücreti 15.00 liradır. Geç eft işlem ücretleri saat 16:30’dan sonra yapılan, eft işlem ücretlerine ilave olarak alınmaktadır.

Yukarıda belirtilen telefon bankacılığı, İnternet ve mobil şubeleri eft işlem ücretleri hesaptan gönderim ücretleridir. Ayrıca Odeabank eft ücretleri listesinde yer alan banka şubesi ve telefon bankacılığı hariç, BSMV ücreti dahil edilmiştir. Banka yukarıda belirtilmiş işlem ücreti ve oranlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.