Odeabank Bayram Kredisi

Bu yıl bayram “Odeabank Bayram Kredisi Kampanyası” ile geliyor!

Odeabank; Nakit Hazır kredi kampanyası sloganı ile başlattığı Bayram Kredisi Kampanyasına başvurmak için geç kalmayın!

Günde 4 TL’den başlayan küçük taksitlerle ödemeye başlayacağınız Bayram Kredisi için Odeabank, belge şartı dahi aramıyor. Öyle ki bu kampanyaya katılanlar tahsis ücreti ödemek zorunda kalmayacaktır.

Başvurunuzu sadece nüfus cüzdanı ile yapabileceğiniz gibi Kredi kullanımları için banka hiç bir şekilde tahsis ücreti talep etmemektedir.

Tüm Bayram kredisi veren bankaları görmek için buraya tıklayınız!

Odeabank Bayram Kredisi Şartları

Düzenlenen Bayram Kampanyası için 75 yaşına kadar olan, Odeabank müşterileri yararlanabiliyor. Banka bu kampanya için nüfus cüzdanı hariç; hiç bir belge şartı aramıyor. Sadece nüfus cüzdanını yanınıza alarak başvuru yapabileceğiniz bu kampanya, Bayrama özel olarak düzenlenmiştir. Banka değerlendirme sonucuna göre müşteriden düzenli gelir belgesi talep edebilir. Öncelikle siz kendinizi değerlendirmek istiyorsanız; Kredi notu öğrenme kampanyası başlıklı yazımızı dikkatle inceleyiniz.

Aşağıda görsel olaral; örnek Odeabank Bayram Kredisi ve maliyet tablosu verilmiştir.

Odeabank Bayram Kredisi

Odeabank Bayram Kredisi

Başvuru Ve Kredi Faiz Oranı

Odeabank Bayram Kredisi başlangıç tarihi 5 Haziran olurken, bitiş tarihi ise 28 Haziran olmaktadır. Yani 5 – 28 Haziran arasında geçerli olacaktır. Banka tarafından yapılacak müşteri skorlaması sonrasında belirlenen faiz oranı kredi kullandırımı öncesinde müşterinin onayına sunuluyor.

Uygulanacak olan en düşük faiz oranı 1.29%, en yüksek faiz oranı 1.69% olacaktır. Örnek vermek gerekirse; Faiz oranı 1.29% ile 3.000 lira kredi kullanımının 36 ay vadede aylık taksit tutarı 109 TL, maliyet oranı 1,5480%, yıllık efektif faiz oranı 20,2421% olarak hesaplanmış.

odeabank-bayram-kampanyasi

Odeabank bayram kredisi kampanuaso

Kredi Örnek Tablosu Esasları: Sayfada verilen örnek maliyet tablosu; Banka tarafından yapılacak müşteri skorlaması sonrası belirlenecek olan faiz oranı kredi kullandırımı öncesinde müşteri onayına sunuluyor. Banka bu kampanya kapsamında kapsamında Kredi tahsis ücreti talep etmiyor. Sigorta masrafı, efektif yıllık maliyet oranı hesaplamasına dahil edilmemiş ve kişiye göre değişiklik gösterebilecek olması ayrıca belirtilmiştir. Odeabank; Bu kampanyayı durdurmak, içeriğini değiştirme ve başvuruları serbest bir şekilde değiştirme hakkına sahip olduğunu belirtmiştir. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.