Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı Başvurusu

Bank’O Card Kredi Kartı

Odeabank Bank’o Card yıllık kart aidatı olmayan, cazip faiz oranları ile avantajlı taksit seçeneklerinden yararlanabileceğiniz yeni bir kredi kartı’dır. Bank’O Card hem yurt içi, hem yurt dışı peşin alışverişleriniz de kazançlı olarak kullanabileceğiniz , İnternet üzerinden alınan hizmetleri güvenle sağlamaktadır. Ayrıca nakit avans ve taksitli avans gibi hizmetlerini cazip oranlar ile müşterilerine sunarak nakit ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. Banka kredi kartları arasında “Bank’O Card” tercih sebebi olmasının en etkili sebebi, yıllık üyelik ya da kullanım hizmet bedeli alınmıyor olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bank’O Card kullanıcıları yıllık üyelik aidatlarını her hangi bir alışverişlerinde kullanarak, ekstra kazanç sağlama şansını elde etmiş oluyor. Ayrıca yapmış olduğunuz alışveriş tutarını Bank’O ertele özelliğini kullanarak erteleyebilir sonraki ekstre tutarları ile birlikte ödeme hakkı da sunuluyor. Banko karta sahip olduktan sonra, kredi kartı limit arttırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kadar cazip avantajlara sahip bir karta sahip olmak için hemen “odeabank Bank’O Card başvuru formu” doldurun. Başvuru aşaması ve bankanın başvuru aldığı hizmet noktaları aşağıdadır.

Odeabank Bank’O Card Başvurusu

Bu izmeti veren Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı Başvurusu için, oldukça geniş kapsamlı bir hizmet ağı oluşturmuştur. En yakın odeabank yerel şubelerine giderek, müşteri hizmetleri personeli Bank’O Card başvurusu gerçekleştirmek istediğinizi söyleyin ve başvuru formunu doldurun. İsterseniz en hızlı ve kolay başvuru seçeneği “Odeabank İnternet şubesi kredi kartı başvuru” menüsünü kullanarak bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca odeabank telefon iletişim merkezi 444 8 444 numaralı telefonu arayıp veya mobil şubeye giriş yapıp başvuruda bulunabilirsiniz. Son olarak neredeyse her yerde karşınıza çıkabilecek ATM hizmet cihazları ya da odeabank SMS ile kredi kartı başvuru sağlama hizmetine (BANKO yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazmanızın ardından 8444’e 1 SMS gönderiniz) ve başvuru işleminizi böylece tamamlamış oluyoruz.

Banko Kart Şifresi Belirleme
SIFRE bir boşluk, belirlediğiniz şifreyi (4 haneli olmalı) boşluk, banko kredi kartın son 4 rakamı ve kartın imza bandı üzerindeki 3 haneli rakamları yazıp, 8444’e 1 kısa SMS ile göndermeniz yeterli olacaktır.
(Ör. SIFRE 1234 1234 897) 8844 gönder. 444 8 444 Odea bank İletişim merkezini arayabilir ya da İnternet ve mobil şubeler aracılığı ile kredi kartı şifresine sahip olabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen ”Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı Başvurusu” konulu içerik hakkında, her türlü değişiklik yapma hakkı Odeabank’a aittir ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha fazla bilgiye ulaşabilmek için lütfen bankanın yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerinden yardım alınız. KrediBanka.Org Ailesini takip etmeye devam ediniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.